logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Sütaş Pastörize Tereyağ 250 g

Sütaş Pastörize Tereyağ 250 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Sütas¸ Pastörize Tereyagˆ

Pastörize olarak ifade edilen gıdalar daha fazla talep görüyor. Örneğin tereyağında ilk önce bu özellik dikkate alınır. Sütaş tarafından taleplere uygun olacak şekilde üretime yer verilmekte. Mesela Sütas¸ pastörize tereyagˆ bunlar arasında. 

Geleneksel lezzetler arasında olan tereyağı, kahvaltı sofralarında aranıyor. Özellikle de sıcak ekmek ile servis edilir ve herkesin beğenisini toplar. Bunun için pastörize olan Sütaş tereyağı tercihinde bulunabilirsiniz. 

Soğuk – sıcak tekniği ile hazırlanan tereyağları, istenilen kıvama sahip oluyor. Aynı zamanda aranılan lezzet yiyeceklere eklenebiliyor. Sadece lezzet için değil haricinde tereyağının eşsiz kokusunu da elde etmek mümkün. 

Mutfaklara hoş kokular yaymak sizin elinizde. Bunun için pastörize olarak hazırlanan tereyağlarını temin etmek yeterli. Buzdolabında uygun şartlarda muhafaza edilen tereyağları pek çok yiyeceğe yakışır. Örneğin kızartmalardan tatlılara çoğu tarife katılıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.