logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Sakız ve Şekerleme Fiyatları

Sakız & Şekerleme

247 adet ürün listelenmektedir.

Sakız & Şekerleme (247) adet ürün listelenmektedir.
Sakız & Şekerleme
247 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Sakız & Şekerleme Çeşitleri

Söz konusu tatlı olduğunda hemen herkesin tercih ettiği şekerlemeler mevcuttur. Gündelik yaşantıda 7’den 70’e hem küçük çocukların hem de yetişkinlerin tercih ettiği şeker alternatifleri bulunmaktadır. Özellikle çocukların vazgeçilmezi olan şekerlerin pek çok çeşidi bulunur. Farklı aromalara sahip ve farklı dokularda şekerlemeler bulmanız mümkündür. Tatlı ihtiyacınızı karşılayacak çeşitli aromalardaki şekerlemelerin yanı sıra içlerinden tercih edebileceğiniz farklı sakız aromaları da sizlere sunulur. Hem şekerler hem de sakızlar söz konusu olduğunda piyasada bulabileceğiniz binlerce ürün çeşitliliği mevcuttur. Gündelik olarak tüketebileceğiniz ve çocuklarınızı mutlu etmek için küçük paketler halinde satın alabileceğiniz şekerlerin yanı sıra çoklu paketler halinde temin edebileceğiniz paketleme seçenekleri de bulunur. Söz konusu tatlı atıştırmalık olduğunda dilerseniz misafirlerinize kahve yanında lokum ikram edebilirsiniz. Tatlı krizlerinin imdadına koşacak şekerleme ve lokumları damak zevkiniz doğrultusunda kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Şeker Çeşitleri

Söz konusu şekerlemeler olduğunda hem tatlı ihtiyacınızı karşılamak için hem de küçük çocuklarınızı mutlu etmek için tercih edebileceğiniz pek çok farklı markanın çok çeşitli bir ürün yelpazesi bulunur. Küçük çocukların elinden düşmeyen lolipopların yanı sıra bonibonlar, jelibonlar, toffee ve draje şekerler en çok tercih edilen şekerleme çeşitlerindendir. Şeker fiyatları marka ve ürün bilgisine göre değişkenlik gösterse de her bütçeye hitap eden şekerlemeler bulmak mümkündür. Çantanıza atabileceğiniz çoklu paketler halinde bulunan şekerlemelerin yanı sıra toplu olarak satın alıp tasarruf edebileceğiniz paketleme seçenekleri sizlere sunulur. Çeşitli miktarlarda paketlenen, bayramlarda ve özel günlerde misafirlerinize ikram edebileceğiniz bonbon şekerlemeler sayesinde tek seferde toplu alışveriş imkanı sağlar. Çeşitli meyve aromaları, karamel, çikolata ve hatta kola aromalı şeker seçenekleri bulmanız mümkündür. Farklı dokulardaki şekerlemeler tatlı ikram ihtiyacınızı karşılar niteliktedir.

Sakız Çeşitleri

Şekerlemelerde olduğu gibi söz konusu sakızlar olduğunda da karşınıza pek çok alternatif çıkar. Damla sakızlı sade sakızlarla beraber başta mentol olmak üzere çilek, karpuz, orman meyveleri, tropikal meyveler, muz ve yeşil nane gibi çok çeşitli bir aroma yelpazesi mevcuttur. Damak zevkinize göre tercih edebileceğiniz bu aromalar pek çok farklı marka ve yapıda sizlere sunulur.  Çeşitli sakız markaları ürettikleri farklı yapılarda sakızlara odaklanır. Yine kendi beğeniniz doğrultusunda size en uygun markayı tercih edebilirsiniz. Tek bir paket olarak temin edebileceğiniz gibi çoklu paketler halinde de alım yapabilmenize olanak sağlanır. Çoklu alımlarda sevdiğiniz ürünlerden fazla sayıda temin edebilirken aynı zamanda bütçenizden de tasarruf etmiş olursunuz. Sakız fiyatları marka ve içeriğe göre değişkenlik gösterse de her bütçenin temin edebileceği ürünler bulmak mümkündür. Evinizin bir köşesine ya da çantanıza atabileceğiniz aromalı sakızlarla gündelik sakız ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Lokum Çeşitleri

Özellikle Türk evlerinin vazgeçilmezi olan lokumlar kahve yanı başta olmak üzere pek çok durumda tüketilen ürünlerdir. Gerek dışarıda gerekse evinizde Türk kahvesi keyfinizi ikiye katlayacak kuş lokumlarının yanı sıra özel günlerde misafirlerinize ikram edebileceğiniz ikramlık lokumlar bulmanız da mümkündür. Pek çok farklı aromada üretilen lokumlar tüketicilerin damak zevklerine göre değişkenlik gösterir. Farklı aromalara ve tatlara sahip lokum çeşitleribulabilmeniz mümkündür. Çikolata kaplı ve Antep fıstıklı lokumlar ise en çok tercih edilen lokumlar arasında yer almaktadır. Lokum fiyatları ürün içeriği ve markasına göre çeşitlilik gösterir. Özel günlerinizde ve bayramlarda evinizde muhakkak bulundurmak isteyeceğiniz lokumlar, farklı fiyatları ve çok çeşitli aromaları ile tercih edebileceğiniz en uygun alternatiflerdir.