logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Gıda Dışı Ürün Çeşitleri ve Fiyatları

Gıda Dışı

321 adet ürün listelenmektedir.

Gıda Dışı (321) adet ürün listelenmektedir.
Gıda Dışı
321 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Sera Tüy Toplayıcı 30'lu

28,96 TL

3 Adet üzeri 27,95 TL 3 Adet üzeri 27,95 TL 3 Adet üzeri 27,95 TL Sepete Ekle

Gıda Dışı Ürün Çeşitleri

 Hayatın her alanında hayatı kolaylaştıran ürün seçenekleri bulunur. Bu ürünler, gıda saklama koşullarını kolaylaştırmada, paketleme ve sunum gibi işlerde kullanım için tercih edilmektedir. Gıda dışı hayat kolaylaştırıcı ürünler, farklı kullanım ve tercihlere uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Her ürünün özellikleri ve kullanım alanları farklıdır. Bu ürünlerin seçiminde kullanım amacı ve ürünün avantajları göz önünde bulundurulmalıdır. Mutfakta gıda ile temas eden ürünlerin içerisinde kanserojen madde bulunmamalıdır. Cilde temas eden ve koku içeren ürünlerde de çevreye ve insan sağlığına zararlı maddelerin bulunmaması gerekir.

 Yaşamın akışı içerisinde hayatı oldukça kolaylaştıran tek kullanımlık ürünler zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamaktadır. Kalabalık davetlerde ya da temizlik imkânı bulunmayan yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Gıda dışı ürünler arasında bulunan mama çeşitleri, arasında seçim yaparken küçük dostların sahip olduğu özelliklere uygun tercih yapılmalıdır. Mamalar, kedi ve köpeklerin yaşı, cinsi ve kilosu dikkate alınarak seçilmelidir. Sakin yapıya sahip cinslerde az yağ oranına sahip olan mamaların tercih edilmesi gerekir.

Mutfağın Vazgeçilmezleri

 Günün büyük bir bölümü geçirilen mutfaklarda zaman ve enerjinin verimli kullanılması oldukça önemlidir. Yemek pişirme ve sonrasında yapılan temizlik işlemleri kişilerin çok fazla vaktini alabilir. Mutfakta işleri daha kolay hâle getirmek için farklı ürün çeşitleri bulunur. Pişirme kâğıdı, pratik mutfak eşyaları arasında yer alır. Fırında pişirilen lezzetli yemekler, pişirme sırasında tepsileri kirletir. Kurabiye ve kek gibi ürünler pişmesinin ardından pişirilen kaba yapışabilir. Fırın pişirme kâğıdı, özel yapısı sayesinde ürünlerin yapışmasını önler. Yemek kalıntıları üzerinde kaldığı için tepsiler daha az kirlenir. Siz de mutfakta yapışan yemek kalıntılarını temizlemek için fazladan zaman harcamazsınız. Pişirme kâğıdı fiyatları, ürünün yapısına ve şekline göre değişiklik gösterir. Genellikler standart tepsi boyutu ölçülerine sahip kâğıtlar, tekli ya da rulo hâinde satışa sunulur. Rulo olan kâğıtlar, farklı ölçülerdeki tepsilere rahatlıkla uyum sağlar. Fırın pişirme kâğıdı fırında pişirilen malzemelerin yanı sıra yapışmayı önlemek için de tercih edilebilir. Pişirme kâğıdını yapışma önleyici olarak kullanımda ıslak ürünlerin kullanılmaması daha mükemmel sonuç elde etmenizi sağlayabilir. Islak ürünlerde streç film kullanımı daha kullanışlı bir seçenektir. Streç film çeşitleri, farklı ölçü ve kalınlıklara göre piyasada satışa sunulur. Kullanım sıklığına uygun büyüklükte tercih edilerek farklı birçok alanda kullanılabilir.

 Mutfakta en sık kullanılan bir diğer ürün, buzdolabı poşetidir. Buzdolabı poşeti; küçük, orta ve büyük şeklinde çeşitli büyüklüklere sahiptir. Aynı zamanda kilitli ve kilitsiz buzdolabı poşeti çeşitleri bulunur. Genellikle buzlukta ürün muhafaza etmek için tercih edilen buzdolabı poşetleri, çantada gıda taşımak için de kullanılabilir. Artan kuru gıdaların saklanması için de oldukça pratik bir üründür. Fazladan alınan gıdalar bölünerek rahat kullanım için buzdolabında saklanabilir.

Çöp torbası, mutfağın vazgeçilmez ürünüdür. Gıda ve ambalaj atıklarının biriktirilmesi için kullanılmaktadır. Her evde bulunan çöp kovası hacmi farklıdır. Çöp kovasına uygun olacak çeşitliliğe sahip çöp torbası çeşitleri bulunur. Çöp torbası seçiminde kullanım sıklığı göz önünde bulundurulmalıdır. Rulo hâlinde bulunan çöp torbalarının ruloda bulunan sayısı farklıdır. Çöp torbası fiyatları; kalitesi, büyüklüğü ve sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Elektronik Ürün Çeşitliliği

 Günümüzde elektronik ürünler, hayatın vazgeçilmez bir parçası hâlini aldı. Her ürünün enerji kaynağı, farklı olarak tasarlanır. Şarjlı ya da pilli olarak tasarlanan elektronik ürünlerin ihtiyaç duyduğu pil boyutu ve sayısı da farklıdır. Evde sürekli kullanım hâlinde olan televizyon kumandaları için ince pil kullanılırken, tartı ve saat gibi ürünler için kalın pil uygun olur. Çoklu olarak satılan pil çeşitlerinden evde her daim bulundurarak ihtiyaç duyduğunuzda kolayca kullanabilirsiniz.

Kişilerin ayrılmaz bir parçası hâline gelen telefonlar, şarj problemi çıkarabilir. Özellikle yolda hareket hâlindeyken biten şarj, tüm gününüzü olumsuz yönde etkileyebilir. Telefon iletişim aracının olmasının yanı sıra birçok önemli işlemin yapıldığı cihazdır. Powerbank çeşitleri, telefon şarjınızın bittiği her yerde imdadınıza koşar. Kolay taşınabilir formda olması nedeniyle her yere rahatlıkla taşınabilir. Powerbank çeşitlerinin telefonları şarj etme süreleri farklılık gösterir.

Ampül her mekânda ihtiyaç duyulan bir üründür. Işıklandırma hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Patlayan ya da arızalanan ampullerin değişimi için evde her daim yedekte ampül bulundurulabilir.

A4 fotokopi kâğıdı ise sıklıkla ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerindendir. Bilgisayarda bulunan görsel ve yazımların kâğıda dökülmesi için ya da not almak için kullanılabilir. Oldukça ince yapıya sahip olan kâğıtların özenle saklanması için poşet dosya kullanılabilir. Fotokopi kâğıdı yazıcıya uyumlu olacak büyüklüğe sahiptir. Rahatlıkla tüm yazıcılarda çoğaltma işlemi yapmak için kullanılabilir. Okullarda ve kurumlarda fotokopi kâğıdı kullanımı oldukça yaygındır. Not alınan bilgilerin kategorilendirilerek saklanması için ideal bir seçim olabilir. Kullanılan kâğıtlar, kategorilere ayrılarak uygun dosyalarda saklanabilir. A4 fotokopi kağıdı fiyatları, pakette bulunan sayıya göre değişiklik göstermektedir. Kâğıtlar farklı kullanım ve ihtiyaçlara uygun olacak çeşitlilikte kalınlığa sahiptir. Kâğıdın sahip olduğu kalınlık ve ağırlık, ürünün fiyatının belirlenmesinde etkili bir unsurdur.

Pratik Ürün Seçenekleri

Pratik ürünler her zaman hayatı kolay bir hâle getirir. Her ürünün kullanıldığı alan farklıdır. Fakat bazı ürünlerin kullanım alanı daha geniş olabilir. Kâğıt ya da plastik tabaklar, hayatı oldukça kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Evde ya da ev dışında tek kullanımlık tabaklar, pratik kullanım deneyimi sağlar. Karton bardak çeşitleri ise piknikte içecek tüketmek için tercih edilebilir. Kalabalık ortamlarda içecek bardaklarının karışması büyük bir sorundur. Tek kullanımlık karton bardaklar, içecek bardaklarının farklı kişiler tarafından tekrar kullanılmasının önüne geçer. Sıcak ve soğuk içecek tüketmek için idealdir. Genellikle çoklu olarak satılan bardaklardan alarak toplu kullanım alanlarında su sebillerinin yanına konulabilir. Karton bardak fiyatları; bardağın büyüklüğü, pakette bulunan sayı ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Karton bardaklarla kullanılan karıştırıcılar şeker kullanan ya da kahve karıştırmak isteyen kişiler için idealdir. Tek kullanımın ardından atılabilir.

Buzdolabı poşeti, her yerde kullanılabilen oldukça pratik bir üründür. Örneğin; seyahat sırasında dökülebilecek ürünleri, valize direkt yerleştirmek riskli bir durumdur. Buzdolabı poşetine tek konularak yerleştirilen bu ürünlerin dökülme riski ortadan kalkmış olur. Buzdolabı poşeti markaları, farklı kullanımlara uygun olacak büyüklüklerde buzdolabı poşetleri tasarlanmaktadır. Seyahat sırasında büyük boy poşetler, aynı zamanda kirli poşeti olarak da kullanılabilir.Çantada gıda taşımak isteyen kişiler, saklama kabı ya da uygun büyüklükteki poşetleri tercih edebilir. Saklama kabı boyut olarak poşete oranla daha fazla yer kaplamaktadır. Buzdolabı poşetler aynı zamanda birçok alanda saklama kaplarının iyi bir alternatifidir. Buzdolabı poşeti fiyatları poşetin kalitesi ve büyüklüğüne göre değişebilir. Mutfakta kullanılan pek çok ürünün üretim amacının dışında da kullanım alanı bulunmaktadır.