logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Ev Temizlik Malzemeleri Fiyatları

Ev Temizleyicileri

288 adet ürün listelenmektedir.

Ev Temizleyicileri (288) adet ürün listelenmektedir.
Ev Temizleyicileri
288 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Air Wick Aerosol Manolya & Kiraz 300 ml

89,95 TL

3 Adet üzeri 87,95 TL 3 Adet üzeri 87,95 TL Sepete Ekle

Ev Temizleyici Ürünleri

Kapalı mekanlarda hijyen sağlamak amacıyla temizleyicileri tercih edebilirsiniz. Ev temizleyicileri arasında yer alan ürünler ile dilediğiniz ortamda yeterli hijyeni sağlayabilirsiniz. Yaşadığınız alanı bakteri ve mikroplardan arındırarak temiz bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ortamda hoş ve ferah bir koku sağlarsınız. Ev temizleyicilerinin her biri farklı markalar altında satışa sunulur. Bunlar içeriğine ve özelliklerine göre farklı etkilere sahiptir. Daha çok yüzey temizleyici olarak kullanılan ürünler, parke ve fayans gibi alanların temizlenmesinde etkilidir. Bu ürünler ile yüzey alanlarında yeterli hijyeni sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hoş kokularını etrafa yayarak mis gibi bir etki bırakır. Temizlik yaparken cildinizin zarar görmesini önlemek amaçlı eldivenlerden de kullanabilirsiniz. Böylelikle ellerinizi dış etkilerden koruyarak zarar görmesini engelleyebilirsiniz. 

Birbirinden Farklı Ev Temizleyicileri

Yaşadığınız alanı temizlemek için birbirinden farklı deterjanlara ihtiyaç duyarsınız. Bunlar tuvalet, banyo, mutfak gibi alanların temizlenmesini sağlayarak hijyenik bir görüntü yaratır. Aynı zamanda hoş kokularını etrafa yayarak ortama ferahlık katar. Her bir yüzey alanı temizlemek için farklı ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Ahşap temizleyici tahta yüzeyin parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Yüzeyde bulunan is, kir, leke ve tozları ortadan kaldırarak temiz ve aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sabun bazlı olanlar ahşap yüzeye zarar vermez ve etkili bir temizlik sağlar. Aynı zamanda meyve aromalarından oluşan kokularını yüzeye yayar. Farklı markalar altında satışa sunulan bu ürünlerden dilediğinizi seçip satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bunlar ikili şekilde satılarak avantajlı bir hale gelebilir. Yüzey temizleyici fiyatları sayesinde bütçenize uygun markayı satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Temizleme Özelliği ile Ev Temizleyicileri 

Ev temizlik malzemeleri arasında pek çok marka ve farklı gramajlı ürünleri görmeniz mümkündür. Bunların her biri farklı yüzey alanlarında kullanılmak için özel olarak geliştirilir. Masa, sehpa gibi yüzey alanlarının tozunu almak amacıyla temizlik bezlerini tercih edebilirsiniz. Farklı ambalajlama seçenekleri nedeniyle ikili, üçlü veya beşli şekilde satışa sunulur. Bunlardan dilediğinizi seçip satın alabilirsiniz. Ev temizlik ürünleri arasında yer alan viledalar ile parke ve fayans gibi zeminlerde etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz. Bunları banyo, mutfak, salon, oturma odası gibi alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tozları mükemmel bir şekilde çıkaran moplar, yüzeyde ultra hijyen sağlar. Sprey şeklinde satılan cam temizleyici ürünleri kir ve tozu başarılı ve etkili bir şekilde kaldırır. Böylelikle yüzeyde leke kalmasının önüne geçer. Ev, ofis gibi alanların iç ve dış mekanlarında ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İşlevsel Ev Temizleyicileri

Yüzey alanlarında yeterli hijyeni sağlamak için kimyasal veya organik ev temizlik ürünleri geliştirilir. Bunlar ev, ofis gibi kapalı mekanlarda etkili bir performans sergiler. Leke ve iz bırakmayan formülü ile ortamda mükemmel bir hijyen sağlar. Aynı zamanda temizlik ürünlerinin hoş kokusu etrafa yayılır. Böylelikle yaşadığınız alanın ferah ve mis gibi olmasına yardımcı olur. Temizlik yapmanız için üretilen deterjanların her biri farklı markalar tarafından piyasaya sunulur. Krem şeklindeki formlar daha çok banyo ve mutfak gibi alanlarda kullanılır. Bunlar ocak, fırın ve lavabo gibi yüzey alanlarında en güçlü lekelerin bile üstesinden gelir. Diğer yandan ahşap ve fayans gibi yüzeyler için özel üretilen ürünler de mevcuttur. Bunlar yüzeyin etkili bir şekilde temizlenmesini sağlayarak toz ve kirden arındırır. Ahşap temizleyici fiyatı ürün seçeneklerine göre farklılık gösterebilir.