logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Porçöz Yağ Çözücü 1 L

Porçöz Yağ Çözücü 1 LAdet Fiyatı : 47,90 TL
Koli Fiyatı (18 Adet) : 862,20 TL
Birim Fiyat: 47,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Porçöz Yağ Çözücü 1 L

Porçöz Yağçöz 1 Lt

Üzerinde yağ lekesi bulunan fırın, aspiratör, ocak gibi pek çok alan üzerinde etkili olan Porçöz Yağçöz beklemiş yağ lekeleri üzerinde dahi etkili olabiliyor. Mozaik ve fayans yüzeylerde de kullanıma uygun olan ürün sulandırılarak kullanılır. Sonrasında durulama yapılarak temiz ve parlak bir görünüm elde edilebilir.

Porçöz Yağçöz kullandığınız miktarın 5 katı su ile karıştırılıp yağlı yüzeyin silinmesi şeklinde kullanılır. Dibi yanmış cezve ve tencerelerin temizliğinde de ürün kullanılabilir. Ayrıca masa örtüsü ve peçete gibi malzemelerin yağdan arındırılması için kullanıma uygundur.

Ambalaj içerisinde 1 litre ürün bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının kir ve yağ çözücü kategorisi içerisinden bu ürünü temin edebilirsiniz. Böylece en kısa sürede ürün adresinize kadar ulaşacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.