logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Fresh Yüzey Temizleyici 2,5 L

Bingo Fresh Yüzey Temizleyici 2,5 LAdet Fiyatı : 64,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 389,40 TL
Birim Fiyat: 64,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Fresh Yüzey Temizleyici 2,5 L

Bingo Fresh Mutlu Yuvam Yüzey Temizleyici 2,5 Lt

Yüzey temizliği hanımların en zor işlerinden biriydi! Artık değil…

Bingo Fresh Mutlu Yuvam Yüzey Temizleyici 2,5 Lt, hayatınızı kurtarmak için üretildi. Mis kokulu sıvı formülü, kullanışlı dış tasarımı ile en yüksek temizlik performansını sunan Bingo Fresh Mutlu Yuvam, yeni formülü sayesinde adının hakkını vermeye kararlı.

Kaliteli ve etkili temizlik sağlamanın yanı sıra, yüzeyleri parlatan, kirleri kolayca çıkaran Bingo Fresh Mutlu Yuvam, sadece evlerde değil, ofis, işyeri ve endüstriyel alanlar içinde oldukça ideal. Kullanıldığı her alanda bebek kokusu gibi büyüleyici bir iz bırakan Bingo Fresh, banyo ve fayanslar için kullanıma da uygundur.

Yerlerin yanı sıra, lavabo, küvet ve duvar silmek içinde kullanılabilir. Taş ve parkelerin üzerinde oluşan inatçı lekeleri yumuşacık kıvamı sayesinde kolayca temizleyebilirsiniz. Ürünü 5lt suya 2 kapak ekleyerek dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.