logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nazar Sıvı Arap Sabunu 3 kg

Nazar Sıvı Arap Sabunu 3 kgAdet Fiyatı : 124,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 499,60 TL
Birim Fiyat: 124,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nazar Sıvı Arap Sabunu 3 kg

Nazar Arap Sabunu 3000 Gr

Temizlik ve doğallık arayışının birleştiği noktada size aradığınız hijyenik ve sağlıklı sonuçları veren Nazar Arap Sabununu ihtiyacınız olan birçok durumda kullanabilirsiniz. 

Arap Sabununu halı temizliğinin yanında çelik, metal, ahşap, laminant gibi yüzeylerde de kullanabilirsiniz.

Tüm bu yüzeylerin insanla olan teması özellikle halı ve yer yüzeylerinde ortaya çıkarken Nazar Arap Sabunu 3000 Gr. ile bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Kendine has doğal kokusuyla da temizlik duygusunu size hissettiren Nazar Arap Sabunu halılarınızı derinlemesine temizleyeceği için size kirler, mikroplar ve bakteriler konusunda güven sunar. Mutfakta da çatal, kaşık, çaydanlık gibi metallerin temizlenmesinde tercih edebilirsiniz.

Beklenmedik gelişen mobilya lekelenmelerinde de kirleri kolayca çıkarabilen Nazar Arap Sabunu hayatınızın hemen her alanında pratik bir çözüm olduğundan tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.