logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Çay ve Kahve Fiyatları

Çay & Kahve

262 adet ürün listelenmektedir.

Çay & Kahve (262) adet ürün listelenmektedir.
Çay & Kahve
262 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Çay & Kahve Çeşitleri

Gündelik hayatta hemen hemen her kesim için içecek adeta bir vazgeçilmezdir. Genç, yetişkin, yaşlı demeden her yaştan ve profilden insan için tercih edilen pek çok farklı marka ve kategoride içecek çeşidi bulmak mümkündür. Binlerce farklı kategori içerisinden tercih edilebilecek binlerce içecek çeşidi arasından zevk ve ihtiyaçlara göre seçim yapılabilir. Özellikle yetişkinler arasında ise en çok tercih edilen içecekler olarak çay ve kahve gösterilebilir. Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu iki içecek için de pek çok farklı seçeneğiniz bulunur. Türk kahveleri, çözülebilir ve filtre kahveler, latte ve espresso gibi dünya kahveleri damak zevkinize göre tercih edebileceğiniz kahveler arasındadır. Bunun yanı sıra tercih edebileceğiniz pek çok farklı çay çeşitleri bulmanız da mümkündür. Siyah çayın yanı sıra modunuza ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz bitki çayları sizlere sunulur.

Kahve Çeşitleri

Kahveler özellikle yetişkinler arasında vazgeçilemeyen bir içecek olarak öne çıkar. Kişisel zevkler doğrultusunda güne başlamanın ve günü bitirmenin en çok tercih edilen yolu olarak gösterilebilir. Hem Türkiye’de hem de dünya genelinde en çok tercih edilen içecekler arasında yer alan kahveler söz konusu olduğunda ise binlerce farklı çeşitle karşılaşmanız mümkündür. Özellikle ülkemizde en çok tercih edilen kahve türleri arasında; Türk kahvesi, çözünebilir kahveler, filtre kahveler, latte ve ikisi bir arada gibi sütlü kahveler, mocha, espresso ve çeşitli çekirdeklerden üretilen dünya kahveleri örnek gösterilebilir. Damak zevkinize en çok hitap eden kahveleri tüketirken de kullanabileceğiniz yardımcı ürünler bulmanız da mümkündür. Bunlardan akla ilk geleni kahvesini kremasız içemeyenler için üretilen tozkremalardır. Kahvenizin kokusunu ve lezzetini bozmadan kullanabileceğiniz bu kremalar sayesinde farklı aromaları bir arada tadabilmenize olanak sağlanır.

Çay Çeşitleri

Çeşitli özellikler barındırması ve birçok farklı aromaya sahip olması nedeniyle tercih edilen çaylar söz konusu olduğunda sayısız alternatifiniz bulunur. Ülkemizin vazgeçilmezi olan siyah çaylar için farklı yapraklardan üretilen aroma çeşitlerini bulmanız mümkündür. Aromasının yanı sıra kullanım kolaylığı açısından demleme ve poşet çay gibi seçenekleriniz bulunur. Bunun dışında tercih edebileceğiniz bitki çayları da poşet çay olarak tüketilebilir. Soğuk algınlığı gibi fiziksel rahatsızlıklara destek olarak kullanabileceğiniz ıhlamur, nane limon ve adaçayı, gevşemek ve rahatlamak için tüketebileceğiniz yeşilçay ve papatya çayının yanı sıra çeşitli bitkilerin kombinasyonlarını barındıran karışık bitki çayı çeşitleri bulmanız da mümkündür. Kullanım kolaylığı ve pratikliği açısından ise hem siyah çaylar hem de bitki çayları için sallama çay seçeneği en çok tercih edilen paketleme seçeneğidir. Bu paketleme sayesinde hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmek istediğinizde tek ihtiyacınız sıcak su olacaktır.

Çay ve Kahve Fiyatları

Ülkemizde siyah çayın yanı sıra çeşitli avantajları sebebiyle tüketilen bitki çaylarının kullanımı da oldukça yaygındır. Antioksidan, metabolizma düzenleyici, rahatlatıcı, sakinleştirici ve bağışıklığı artırıcı özelliklere sahip pek çok bitki çayı türü bulunur. Sayısız avantajı bulunan çaylar için tüketim de fazla olduğunda karşımıza pek çok çay markaları çıkar. Çeşitli markaların çeşitli özellikte ürettiği çaylar için geniş bir fiyat skalası bulunur. Her bütçeden tüketiciye hitap eden çay fiyatları bulmanız mümkündür. 500 gr ve 1 kiloluk paket seçeneklerinden tüketim alışkanlığınıza göre tercih yapabilir, dilerseniz çoklu alım yaparak uzun süre ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kahve markaları ve krema tercihinizi damak tadınıza göre yapabilirsiniz Çeşitli üreticilerin hemen hemen herkese hitap eden fiyatları bulunmaktadır. Bütçeniz, damak zevkiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda sıcak veya soğuk tüketilebilen çay ve kahve paketlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mehmet Efendi, Çaykur, Lipton, Oba Çay ve Nescafe gibi çok özel markaların özel harman serilerini Bizim Toptan Market sisteminden kolaylıkla satın alabilirsiniz.