logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çaykur Filiz 500 g

Çaykur Filiz 500 gAdet


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 30 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Filiz 500 g

Çaykur Filiz Lüks 500 GR

Çaykur Filiz Lüks, kaliteli çay yapraklarının ince kıyımlar halinde üretilmesi ile elde edilmektedir. Yağışlı iklimleri seven çay bitkisi özellikle birçok insanın sıklıkla tükettiği vazgeçilmez içecek türleri arasında yer alıyor. Üstelik hazırlanması ve ikram edilmesi en kolay ürünlerden birisi çay.

Oksijen ile temas etmesi sonucu nemlenen çayın raf ömrü kısalıyor. Bu sebeple çayı saklama koşulları da son derece önemlidir. Plastik türevi kaplarda çayın saklanması, tadının ve özelliğinin bozulmasına yol açıyor. Çayı hazırlarken ise saf ve temiz su kullanımı, çayın lezzetini ve içimini artırıyor.

Çay kategorisinde 500 Gr paketler halinde satışa sunulan Çaykur Filiz Lüks, Bizim Toptan internet mağazasında sipariş vermeniz için sizi bekliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.