logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 48x3,2 g

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 48x3,2 gAdet Fiyatı : 59,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 48x3,2 g

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 154 Gr

Çay keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay Doğu Karadeniz, Seylan, Endonezya ve Kenya çaylarının harmanlanmasıyla elde edilen bir çay türüdür. Aroması, kokusu ve içimi Türk damak tadına son derece uygun olduğundan sıklıkla tüketilen bir üründür.

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay hem sabah kahvaltılarında hem de akşam çayı olarak tüketilebilir. Gün içerisinde verdiğiniz çay molalarında da pratik bir şekilde hazırlayabilir, keyifle tüketebilirsiniz. Demliğe atarak üzerine sıcak su döktüğünüzde demini hemen suya salar.

Ambalaj içerisinde 154 gr ürün yer alıyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Sadece tek tıkla damak tadınıza uygun çay çeşitlerinin kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.