logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Kurumsal

Bizim Toptan

Güvenli Ödeme

Kredi kartı numaranız online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilip, üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamakta ve saklanmamaktadır. www.bizimtoptan.com.tr’ de, 3DSecure ve banka mobil uygulama onayı alınarak ödeme tamamlanmaktadır. Ödeme alınan mobil uygulamalar; Mobilexpress, BKM Express, WorldPay ve GarantiPay dir.

www.bizimtoptan.com.tr den yapılan alışverişler banka mobil uygulamaları dışında alınıyor ise 3D Secure onayı zorunludur.

3D Secure ile Ödeme

3D Secure Nedir?

  • 3D Secure; Visa ve MasterCard tarafından internet alışverişlerimizi daha güvenli hale getirmek için geliştirilmiş bir güvenlik sürecidir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Troy Logolu kartlarda bu sistem “Go-Güvenli Ödeme” olarak geçmektedir.  Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure Neden Güvenlidir?

  • 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure Nasıl Kullanılır?

  • Siparişinizi oluşturmaya başlayıp sepet ekranına geldiğinizde sonraki adım butonuna bastıktan sonra teslimat ve fatura adres bilgileri tamamlanarak ödeme adımına geçilir. Kredi kartı bilgilerinizi girip Siparişi Tamamla butonuna bastıktan sonra 3D Secure bölümü açılmaktadır. Ekranınızda açılan 3D Secure bölümüne istenilen bilgileri girerek onaylama işlemleri tamamlanmaktadır.