logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Kurumsal

Bizim Toptan Geleceğin Yanında

Bizim Toptan için çalışanlarının yetkinliğini ve müşteri memnuniyetini artırmak için çalışan gelişimi büyük önem taşımaktadır. Çalışan eğitimlerinin dijital ortama taşınmasıyla artan çevrimiçi eğitimler süre ve içerik bakımından verimlilik sağlarken eğitimlerin daha fazla çalışana ulaşmasını sağlamaktadır.
Yeni işe başlayan tüm çalışanlara da iş süreçlerini öğrenmeleri ve daha kolay uyum sağlamaları için oryantasyon eğitimleri verilmektedir. Bunu yanı sıra, Bizim Toptan'da genç yeteneklere hem staj hem de staj sonrasında iş imkânı sunmaktadır.


ÖĞRENME VE GELİŞİM

Dijitalleşme, değişen müşteri beklentileri, artan rekabet ve aracılığın ortadan kalkması gibi küresel eğilimler Cash&Carry sektörünü şekillendirmeye devam etmektedir. Bu eğilimlerin sektöre etkisini yönetmek ve değişime uyum sağlamak için insan kaynağına yatırımı önceliklendirmekte, yetenekleri en doğru ve şirkete katkısının en yüksek olacağı şekilde yönetmektedir.
Çalışan eğitimlerinin dijital ortama taşınmasıyla artan çevrimiçi eğitimler süre ve içerik bakımından verimlilik  oluştururken eğitimlerin daha fazla çalışana ulaşmasını sağlamaktadır. Yeni işe başlayan tüm çalışanlara  iş süreçlerini öğrenmeleri ve daha kolay uyum sağlamaları için oryantasyon eğitimleri verilmektedir.

MAĞAZA VE SAHA KARİYER OLANAKLARI

B-Raise Yönetici Yetiştirme Programları
Mağazacılık sektöründeki hızlı ilerleme ve nitelikli insan kaynağına duyulan ihtiyacın sürekliliği, Bizim Toptan Satış Mağazaları kültürünü ve sahayı bilen yönetici adaylarının yetiştirilmesinin önemini arttırmıştır. Bu doğrultuda tasarlanan B-RAISE Yönetici Yetiştirme programı ile kariyerine mağazacılıkta başlamak isteyen adaylarımızın yetkinliklerini ve perakendecilik bilgilerini destekleyerek geleceğin yöneticilerini yetiştirmek amaçlanmıştır.

Bizim Toptan Satış Mağazarlarının baş harfi ile yavaş yavaş pişen ve yükselen anlamına gelen RAISE in birleşmesi ile programın adı oluşturulmuştur.


*B-Raise Store/Mağaza Yönetici Yetiştirme Programı:
Bizim Toptan’ı geleceğe taşıyacak nitelikli ve farklı bakış açılarına sahip mağaza yöneticilerinin yetiştirilmesini amaçlayan programdır. Yeni mezun ya da kariyerinin başlangıcında olan dış adaylarımız ve Bizim Toptan bünyesinde çalışan ve kariyerine mağazacılık alanında devam etmek isteyen iç adaylarımız için iki farklı program gerçekleştiriyoruz.

*B-Raise Sales/Satış Temsilcisi Yetiştirme Programı
Bizim Toptan mağazalarında bulunan tüm markaları, geleneksel ve ev dışı tüketim noktalarına yerinde teslim etmek amacıyla 2018 yılında kurulan profesyonel satış ekibi PROSAF’a uyum için kurulan Satış Okulu, yeni ise başlayan saha satış ekipleri için sınıf içi eğitimler ve saha eğitimlerini kapsamaktadır.

Mağaza ve saha pozisyonlarımız için başvurularınızı https://ibf.bizimtoptan.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

MERKEZ OFİS KARİYER OLANAKLARI

İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük ofisimiz ile
72 il 183 mağazamızın operasyonlarına destek oluyoruz. Genel müdürlük ekiplerimiz; dijitalleşme, değişen müşteri beklentileri, artan rekabet ve aracılığın ortadan kalkması gibi küresel eğilimlerle birlikte uzun vadeli stratejilerimizin ve hedeflerimiz ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanmasını sağlamada kritik rol oynamaktadır.

YENİ MEZUN VE STAJ OLANAKLARI

Yıldız Holding’in genç istihdamını desteklemek amacıyla 3’üncü ve 4’üncü sınıf üniversite öğrencilerine staj, yeni mezunlara ise  kariyer fırsatı sunduğu ‘JOB@YıldızHolding’ programı arayıcılığıyla her yıl bir çok yeni mezun ve stajyere bünyemize katıyoruz.