logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Kurumsal

Bizim Toptan Geleceğin Yanında

Bizim Toptan için çalışanlarının yetkinliğini ve müşteri memnuniyetini artırmak için çalışan gelişimi büyük önem taşımaktadır. Çalışan eğitimlerinin dijital ortama taşınmasıyla artan çevrimiçi eğitimler süre ve içerik bakımından verimlilik sağlarken eğitimlerin daha fazla çalışana ulaşmasını sağlamaktadır.
Yeni işe başlayan tüm çalışanlara da iş süreçlerini öğrenmeleri ve daha kolay uyum sağlamaları için oryantasyon eğitimleri verilmektedir. Bunu yanı sıra, Bizim Toptan'da genç yeteneklere hem staj hem de staj sonrasında iş imkânı sunmaktadır.

ÖĞRENME VE GELİŞİM

Dijitalleşme, değişen müşteri beklentileri, artan rekabet ve aracılığın ortadan kalkması gibi küresel eğilimler Cash&Carry sektörünü şekillendirmeye devam etmektedir. Bu eğilimlerin sektöre etkisini yönetmek ve değişime uyum sağlamak için insan kaynağına yatırımı önceliklendirmekte, yetenekleri en doğru ve şirkete katkısının en yüksek olacağı şekilde yönetilmektedir.
Çalışan eğitimlerinin dijital ortama taşınmasıyla artan çevrimiçi eğitimler süre ve içerik bakımından verimlilik sağlarken eğitimlerin daha fazla çalışana ulaşmasını sağlamaktadır. Yeni işe başlayan tüm çalışanlara da iş süreçlerini öğrenmeleri ve daha kolay uyum sağlamaları için oryantasyon eğitimleri verilmektedir.

MAĞAZA VE SAHA KARİYER OLANAKLARI

B-Raise Yönetici Yetiştirme Programları
Mağazacılık sektöründeki hızlı ilerleme ve nitelikli insan kaynağına duyulan ihtiyacın sürekliliği, Bizim Toptan Satış Mağazaları kültürünü ve sahayı bilen yönetici adaylarının yetiştirilmesinin önemini arttırmıştır. Bu doğrultuda tasarlanan B-RAISE Yönetici Yetiştirme programı ile kariyerine mağazacılıkta başlayan çalışanlarımızın yetkinliklerini ve perakendecilik bilgilerini destekleyerek geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirmek amaçlanmıştır.
Programa özel, yavaş yavaş pişen ve yükselen anlamına gelen RAISE ve Bizim Toptan Satış Mağazaları baş harfinden alan B-RAISE logo çalışması tasarlanmıştır.
B-Raise Store/Mağaza Yönetici Yetiştirme Programı:
Bizim Toptan’ı geleceğe taşıyacak nitelikli ve farklı bakış açılarına sahip mağaza yöneticilerinin yetiştirilmesini amaçlayan programdır.
B-Raise Customer Services/Müşteri Temsilcisi Yetiştirme Programı:
Mağazalara yeni müşteri kazanım sürecinde aktif rol alacak müşteri temsilcilerinin eğitim sürecine dahil edilerek yetiştirilmesi ve yetenek havuzunun genişletilmesi amacıyla hayata geçirişmiş
programdır.
B-Raise Sales/Satış Temsilcisi Yetiştirme Programı
Bizim Toptan mağazalarında bulunan tüm markaları, geleneksel ve ev dışı tüketim noktalarına yerinde teslim etmek amacıyla 2018 yılında kurulan profesyonel satış ekibi PROSAF’a uyum için kurulan Satış Okulu yeni ise başlayan saha satış ekipleri için teknik eğitimlerden oluşan sınıf içi eğitimler ve saha eğitimlerini kapsamaktadır.

Mağaza ve saha pozisyonlarımız için başvurularınızı https://ibf.bizimtoptan.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

MERKEZ OFİS KARİYER OLANAKLARI

İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük ofisimiz ile 70 ildeki 173 mağazamızın operasyonlarına destek oluyoruz. Genel müdürlük ekiplerimiz, Dijitalleşme, değişen müşteri beklentileri, artan rekabet ve aracılığın ortadan kalkması gibi küresel eğilimlerle birlikte uzun vadeli stratejilerimizin ve hedeflerimiz ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanmasını sağlamada kritik rol oynamaktadır.

YENİ MEZUN VE STAJ OLANAKLARI

Yıldız Holding’in genç istihdamını desteklemek amacıyla 3’üncü ve 4’üncü sınıf üniversite öğrencilerine staj; yeni mezunlara ise  kariyer fırsatı sunduğu ‘[email protected]ıldızHolding’ programından her yıl  Bizim Toptan olarak bir çok yeni mezun ve stajyeri bünyemizde başlatıyoruz.