logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çikolatalı Gofret 36 g 36'lı
  • resm Ülker Çikolatalı Gofret 36 g 36'lı
  • resm Ülker Çikolatalı Gofret 36 g 36'lı

Ülker Çikolatalı Gofret 36 g 36'lıPaket Fiyatı (36 Adet) : 230,40 TL
Birim Fiyat: 6,40 TL
Koli Fiyatı (216 Adet) : 1382,40 TL
Birim Fiyat: 6,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolatalı Gofret 36 g 36'lı

ÜLKER ÇİKOLATALI GOFRET

Ülker gofret seçenekleri ile ve lezzetleri ile göz kamaştırıyor. Çocukluğunuzdan bu yana hala varlığını sürdüren ve neredeyse şimdiki çocuklar tarafından da tutku ile sevilen bu ürün uygun fiyatları ile göz dolduruyor. Siz de bu eskimeyen lezzeti tatmak için siparişinizi Bizim Toptan aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün içeriği incelendiği zaman sağlık koşullarına aykırı tek bir ürün dahi bulunmadığı da net şekilde görülüyor. Trans yağlardan ve renklendiricilerden tam manası ile arındırılmış olan bu ürün çocuklar için de tam bir eğlence kaynağı. Yetişkinler de çocuklar da ölçülü olmak kaidesi ile bu lezzetli ürünü dilediği gibi tüketebilir.

Ülker Çikolatalı Gofret ağırlığındadır, dileyen kişiler tekli dileyen kişiler de toplu bir biçimde satın alabilir. Bu konuda herhangi bir kısıtlama getirilmemiştir. Toplu satın alımlarda elde edilecek olan tasarruf miktarı bir kademe daha artış gösteriyor. Siz de en kısa sürede siparişinizi Bizim Toptan üzerinden vererek miktar ne olursa olsun ürünlerin kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.