logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Halley Çikolatalı 8x30 g

Ülker Halley Çikolatalı 8x30 g

12 Adet üzeri 12,42 TL

Adet Fiyatı : 13,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 148,80 TL
Birim Fiyat: 12,40 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Halley Çikolatalı 8x30 g

Ülker Halley Çikolatalı

Çikolata kaplamalı ürünleri seviyorsanız bu ürünü mutlaka tanıyorsunuz. Ülker Halley Çikolatalı. Ülker markasının en sıra dışı lezzetlerinden birisi.

Gerçek çikolatayla kaplı, nefis iki bisküvi arasında marshmallow yer alıyor, ki bu da ortaya benzersiz bir tat çıkarıyor. Aynı zamanda iş yerinde acıktığınızda da çok doğru bir tercih. . Yani bitme korkusu yaşamadan dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz.

Çikolata kaplamalı kategorisi altından erişebileceğinizi ürünü Bizim Toptan internet mağazasında bulabilir ve istediğiniz kadar alıp afiyetle tüketebilirsiniz. Özel fiyat avantajlarına sahip tüm özel çikolata kaplamalı lezzetleri sitemizden bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.