logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Fanta Portakal Pet 2,5 l
  • resm Fanta Portakal Pet 2,5 l

Fanta Portakal Pet 2,5 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Fanta Portakal Pet 2,5 Lt (6 Adet)

Doğal aroması sayesinde Fanta portakal pet en çok tercih edilen içecekler arasında gösterilir. Gazlı bir ürün olmasına rağmen lezzetiyle beğeni toplar. Kapağı açıldıktan sonra asidi geçmeden önce kısa sürede tüketilmesi gerekir.

Ürün açılmadığı sürece her zaman ilk günkü tazeliğini korur. Her zaman yemeklerde ya da atıştırmalıklarda talep gören lezzetlerden biridir. El değmeden, son derece hijyenik koşullarda paketlenir ve kullanıma hazır hale gelir. Raf ömrü ise diğer içeceklere göre daha fazladır ve herhangi bir sorun oluşmaz. 

Özellikle sıcak havalarda serinlemek için doğru seçimler arasındadır. Her zaman soğuk ve serin yerde muhafaza etmek yararlı olacaktır. Şişesi açılıp kapanabilir olduğundan dolayı kullanımı pratiktir. Aynı zamanda sağlam bir ambalaja sahiptir.

Portakal aroması, özel olarak meyve ağaçlarından toplanır ve üretimi tamamlanır. Soğuk ve lezzetli atıştırmalık arayışında olanlar için doğru bir seçenektir. Kutuları geri dönüştürülebilir olduğundan dolayı doğaya zarar vermez. Gazlı bir içecek olmasına rağmen aroması diğerlerine göre yoğun ve farklıdır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.