logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Metro Çikolata 36 g 24'lü

Ülker Metro Çikolata 36 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 172,80 TL
Birim Fiyat: 7,20 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 1036,80 TL
Birim Fiyat: 7,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Metro Çikolata 36 g 24'lü

Ülker Metro Çikolata

Ülker Metro Çikolata, ufak boyutu sayesinde istediğiniz her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Nefis bir lezzete ve karamele sahip olan Ülker Metro Çikolata, paketler halinde satışa sunuluyor.

Çikolata kaplamalı kategorimizde yer alan Ülker Metro Çikolata, vazgeçilmez lezzetler listenizde her daim üst sıralarda yer alacak. Kakao ağaçlarının çekirdeklerinden elde edilen çikolata daha enerjik ve zinde olmanızı da sağlar.

Ülker Metro Çikolata’yı, Bizim Toptan internet mağazası üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Gün içerisinde enerjiye ihtiyaç duyduğunuz her an Ülker Metro yanınızda. Ayrıca çikolata kaplamalı kategorimiz içerisinden diğer tüm lezzetlere de kolayca erişebileceğinizi belirtelim.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.