logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Coca Cola Pet 1 L
  • resm Coca Cola Pet 1 L

Coca Cola Pet 1 LAdet Fiyatı : 26,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 318,00 TL
Birim Fiyat: 26,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Coca Cola Pet 1 L

Coca Cola Pet 1 Lt

Günün her saatinde tüketilebilen ve yemeklerle beraber de içilebilen Coca Cola küçük büyük herkesin tadına doyamadığı bir içecek olmayı başarıyor. Soğuk olarak içilen bu içecek özellikle yaz mevsiminde, serinlemeye ihtiyaç duyduğunuzda ideal bir tercih olabilir.

Coca Cola Pet hamur işi çeşitleri ve atıştırmalıklarla beraber de tüketilmeye uygun bir lezzete sahip. Aynı zamanda akşam yemeklerinde de yemekle beraber güvenle içebilirsiniz. Pet ambalaj içerisinde 1 litre Coca Cola bulunuyor.

Dilediğiniz her an, her yerde tüketebileceğiniz ürünü Bizim Toptan internet mağazasının cola kategorisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz tüm içecekleri uzaklarda aramanıza gerek yok. İnternet mağazasından tek tıkla temin edebilir ve adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.