logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Çokonat Fındıklı Gofret 33 g 24'lü
  • resm Ülker Çokonat Fındıklı Gofret 33 g 24'lü

Ülker Çokonat Fındıklı Gofret 33 g 24'lü


Paket Fiyatı (24 Adet) : 72,00 TL
Birim Fiyat: 3,00 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 432,00 TL
Birim Fiyat: 3,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çokonat Fındıklı Gofret 33 g 24'lü

Ülker Çokonat Fındıklı Gofret

El değmeden hijyenik bir şekilde hazırlanan Ülker Çokonat Fındıklı Gofret klasik tatlardan vazgeçemeyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Uzun yıllardır herkes tarafından beğenilen Çokonat gofretlerin lezzetli fındıklar ile birleştirilmesiyle üretilmekte olan Ülker Çokonat, çay ve kahvelerinizin yanında yiyebileceğiniz lezzetli bir gofrettir.

Çıtır gofretinin üzerinde yer alan çikolata kaplaması ve içerisindeki doğal fındıklar sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu günlük enerji miktarının bir kısmını da elde edebilirsiniz. Gofret kategorimizde yer alan Ülker Çokonat Fındıklı Gofret kolisi içerisinde çıtır gofret bulunmaktadır.

Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vereceğiniz gofret siparişleri en kısa süre içerisinde adresinize kadar teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.