logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Bebek Ürünleri Fiyatları

Bebek Ürünleri

224 adet ürün listelenmektedir.

Bebek Ürünleri (224) adet ürün listelenmektedir.
Bebek Ürünleri
224 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Molfix Külot Bez. E.Large 37'Lİ

178,90 TL

3 Adet üzeri 177,9 TL 3 Adet üzeri 177,9 TL Sepete Ekle

Bebek Ürün Çeşitleri

Bebek ürünleri, bebeğin beslenme ve bakımı için gereken tüm ihtiyaçları kapsar. Bebekler, doğdukları andan belirli bir yaşa gelinceye kadar anne bakımına ihtiyaç duyarlar. Annelerin işlerini büyük ölçüde kolaylaştıran bebek bakım ürünleri, bebeğin cildine ve beslenmesine uygun olarak tasarlanmaktadır. Yenidoğan bebekler, yalnızca anne sütü ile beslenebilir. 4. aydan itibaren ise bebek maması tüketmeye başlayabilirler. Fakat bu süreç, her bebekte farklıdır. Her bebeğin gelişim ve büyüme süreci farklı ilerler. Bu nedenle bebek beslenme alışkanlıklarında doktora danışılarak ilerlenmelidir.

Bebek ürünlerinin bir kısmı,annelerin işlerini çok daha rahatlatan ürünlerdir. Hassas cilde sahip olan bebeklerin alt açma işlemi hijyenik bir ortamda yapılmalıdır. Bebeklere özel formda tasarlanan alt açma bezleri, her ortamda annenin bebeğine hijyenik bir ortam sağlaması için üretilmektedir. Bebek ürünlerinin tamamı bebeğin cildine uyumlu olmalıdır. Yenidoğan bebekler için yenidoğan bebeklere uyumlu olan bez ve bakım ürünleri tercih edilmelidir. Yenidoğan bebeklerin üzerinde onları mikroplardan koruyan verniks adından bir tabaka bulunur. Ciltlerine uygun olarak tercih edilmeyen ürünler, bebeklerin cildinde bulunan bu özel tabakaya zarar verebileceği için özenle seçilmelidir.

Bebek Bakım Ürünleri

Bebek bakımı, ebeveynler için oldukça hassastır.  Henüz oturamayan ve özgürce hareket edemeyen bebeklerin bakımları sırasında ebeveynler uygun ürünler tercih etmektedirler. Bebeklerin ilk ihtiyacı olan bebek bezi, farklı özelliklere sahip olarak tasarlanır. Bebeklerin kilosuna uygun büyüklüklere sahip bezler arasından bebeğe en uygun olan tercih edilmelidir. Bebeğe uygun büyüklükte olmayan bezler, sızıntıya neden olabilir. Bezlerin tamamı bebeğin hassas cildine uyumlu olmalıdır. Bebeklerin vazgeçilmez bakım ürünleri arasında mutlaka bebek yağı, pudrası ve pişik kremi de yer almalıdır. Uzun süre bezle zaman geçirmek zorunda olan bebeklerin cildinde havasızlıktan kaynaklanan pişik oluşabilir. Pişik oluşumu gözlemlemeden önce yağ ve pudra kullanılması pişiğin önlenmesine de fayda sağlar.

Bebek sabunu, bebeklerin cildine uygun olarak formülize edilmektedir. Doğal içeriğe sahip olan sabunlar bebeğin cildine zarar vermeden temizler ve ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Bebeklere özel olan bazı sabunların içeriğinde bebeklerin cildi için gerekli olan vitaminler bulunur.

Bebek sabunu fiyatları, sabunun markası ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bebek ürünleri arasında bulunan bebek şampuanlarının kullanımı hassas cilde sahip olan yetişkinler tarafından da tercih edilir.

Bebek şampuanları içeriğinde cilde zararlı olabilecek herhangi bir madde içermez. Kurutmadan saçların ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak kirlerden arındırır. Bebek şampuanları marka çeşitliliğine göre farklı içeriklere sahip olabilir. Şampuanlar, annelerin pratik kullanım sağlaması için pompalı şişe tasarımında üretilebilir.

Bebekler için kullanılan tüm ürünlerin seçiminde ekstra dikkat edilmelidir. Bebeklerin banyo bakımının ardından kullanılan kurulama ürünleri içerisinde sentetik ürün bulunmamalıdır. Tenine temas eden tüm ürünlerin organik bebek ürünleri arasından tercih edilmesi uygun olabilir. Pamuklu içeriğe sahip tekstil ürünleri, bebeğin cildine herhangi bir zarar vermez. Bebeğin cildinde kızarıklık ve benzeri oluşumlar gözlemlenmemesi için dar kıyafetler tercih edilmemelidir.

Bebek Bakım Ürünlerinden CanpedPrimaMolfixSleepy ve Unibaby vb. tercih ettiğiniz markaların ürünlerini hemen sepetinize ekleyip, hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bebek Gıda Ürünleri

Bebekler 4. aydan itibaren mama tüketimine başlayabilir. Fakat bazı istisnai durumlarda bu süre daha erken olabilir. Ek gıdaya geçiş süreci kontrollü ve adım adım yapılmalıdır. Bu nedenle karmaşık beslenme düzeninin yerine belirli gıdaların tüketimi ile başlanmalıdır. Bebeklerin çiğneme alışkanlıkları olmadığı için gıdalar, püre hâline getirilerek bebeklere yedirilmelidir. Bebek maması çeşitleri, bebeğin kolayca tüketebileceği forma sahiptir. Toz ya da püre hâlinde bulunan mamalar arasından bebeğinizin sevebileceği mamayı tercih edebilirsiniz. Toz mamalar, su ya da süt ile kıvamlı hâle getirilerek bebeklere verilir. Bebek mamaları, bebeğin sevebileceği ve onlara fayda sağlayacak çeşitlilikte üretilir. Toz hâlinde bulunan mamalar, biberon kullanılarak tüketilebilirken püre halinde bulunan mamalar kaşık yardımıyla bebeğe verilmelidir. Bebek maması fiyatları, mamanın içeriği ve büyüklüğüne göre değişir.

Bebeklerin ek gıdaya geçiş sürecinde tercih edilen tabak ve kaşık gibi ürünler bebeklere uygun olarak tasarlanan yeme-içme eşyaları arasından seçilmelidir. Henüz kaşık ve çatalla tanışan bebeklerin metal ürünlerle beslenmeye çalışması, bebeğin damaklarına zarar verebilir. Yumuşak forma sahip ürünlerle bebek kendi kendine yemek yemeyi keşfedebilir. Bebek maması markaları, bebek maması dışında bebekler özel olarak atıştırmalık ürünler üretir. Bebeklerin rahatlıkla tek başına tüketebileceği bu atıştırmalıklar, acil durumlarda bebeğin açlık hissini bastırabilir. İçeriği bebeklere uygun olan bu gıda ürünleri bebeğin mamasının içine ilave edilerek besleyiciliği arttırılabilir.

Bebek gıda ürünleri arasında bisküvi çeşitleri de bulunur. Süt ve bisküvi kullanılarak bebeğe mama hazırlanabilir. Mama tüketimi sırasında bebeğin yemekleri tanıması ve keşfetmesine izin verilmelidir. Bir anda ek gıda tüketimine geçmek yerine bebeğin kendini hazır hissettiğinden emin olarak ek gıda sürecine geçilmelidir.

Bebek maması ürün çeşitlerinde Aptamil, Arı Mama ve Bebelac gibi markaları Bizim Toptan’dan temin edebilirsiniz.

Bebek Ürünlerinin Vazgeçilmezleri

Bebek ürünleri markaları, anne ve bebeğin hayatını kolaylaştıracak çeşitli ürünler üretir. Bu ürünlerin tamamı bebeğin kullanımına uygun tasarım ve malzemeye sahiptir. Bebekler, her zaman ev konforunda vakit geçirmeyebilir. Ev dışında gerekli ihtiyaçlarının karşılanması için temel bakım çantası bulunması gerekir. Anneler için temel bakım çantasının eksiksiz hazırlanması, oldukça önemlidir. Ani ihtiyaçlar için çantada tüm ürünler bulunmalıdır. Bebek bakım çantası için vazgeçilmez olan ürünlerden biri, bezdir. Çantadaki bez sayısı, evden uzaklaşma süresine uygun olarak belirlenmelidir. Mutlaka tahmini ihtiyaçtan fazla bez çantada bulundurulmalıdır.

Bebek bakım ürünleri arasında bulunan temizleyici mendil, çantada mutlaka bulunması gereken bir diğer üründür. Alt değiştirme işlemi sırasında bebeğin ihtiyaç duyduğu temizliğin sağlanması için kullanılan pratik bir üründür. Bez değişim sırasında ihtiyaç duyulan bir diğer ürün ise alt açma bezidir. Ev dışında bebeğe her zaman hijyenik bir ortam sağlanması gerekir. Alt açma bezi annelere bu konuda büyük ölçüde yardımcı olur. Bebek vücut sıcaklığının stabil olması önemlidir. Ortam değişikliklerinde mutlaka ortama uygun olacak şekilde giydirilmelidir. Bebek bakım çantasında farklı sıcaklıklara uygun olacak kıyafet ve mutlaka ekstra yedek kıyafet bulundurulmalıdır.

Bebeklerin yaşayabileceği pişik ve kızarıklıklar için çantada mutlaka krem bulundurulmalıdır. Böyle durumlarda bebeğin cildine anında müdahale etmek önemlidir. Bebeğin cildi mutlaka bir süre hava alacak şekilde bırakılmalıdır. Bebek ürünleri seçimi, bebeğin mutlu bir biçimde büyüyebilmesi için önemlidir.

Bebeklerde kullanılan ürünler, genellikle bebeklerin büyüklüğüne göre ayrılmaktadır. Bebeğin yaşına ve fiziksel özelliklerine uygun olan ürünler kullanılmalıdır. Bebekler için vazgeçilmez bir diğer ürün emzik ve biberonlardır. Su ve mama içmek için ayrılan biberonlar, aynı zamanda büyüklüklerine göre de sınıflandırılır. Biberonların kullanımının ardından bebeklere uygun olan bir temizleyici ile temizlenmesi gerekir. Hijyenik olarak muhafaza edilmesi için kullanılmadığında mutlaka ağzı kapatılmalıdır. Farklı yerlere taşınması gerektiğinde ise kolay taşınabilir ve biberonun zarar görmeyeceği çantalar kullanılmalıdır. Sıcak tutma özelliği bulunan çantaların kullanılması, biberonların taşınmasını kolaylaştırır. 

Yine bebek temizlik & bakım ürünleri, bebek bezi çeşitleri içinde Canped, Prima, Molfix, NiveaDalinSleepy ve Unibaby gibi markaları ürün listemizden görüntüleyip, Bizim Toptan’dan temin edebilirsiniz..