logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Fırsat Paketi Junior (5) 48'li
  • resm Molfix Fırsat Paketi Junior (5) 48'li

Molfix Fırsat Paketi Junior (5) 48'liAdet Fiyatı : 179,91 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 539,70 TL
Birim Fiyat: 179,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Fırsat Paketi Junior (5) 48'li

Molfix Fırsat Paketi Junior (5) 48 li

Bebeklerin cildi oldukça hassastır. Bunu bilen anneler bu nedenle bebek bezi seçimlerinde çok dikkatli davranmaktadır. Özellikle molfix fırsat paketi junior (5) 48 li ürünü kullanan anneler kendilerini ve bebeklerini çok daha güvende hissediyor.

Ürün 11 kg ile 18 kg arasında olan bebekler için uygun olarak tasarlanmıştır. Bebeklerin ciltlerinin kuru kalması sağlanmaktadır. Aynı zamanda kuruluğun yanında hareket özgürlüğünün de sağlanabiliyor olması önemli bir avantajdır. Paket içerisinde 48 adet bebek bezi bulunmaktadır.

3D teknolojisinden yararlanılıyor olması bebeğinizin cildinin hava almasına yardımcı oluyor. Bunun yanında esnek yan hatlar sayesinde bebeğinizin bacaklarında herhangi bir tahriş durumu yaşanmıyor. Üstelik fırsat ürün olduğu için bütçenize de yardımcı oluyor.

Molfix fırsat paketi içerisinde 48 adet bebek bezi bulunduğu için uzun süre kullanım sağlanıyor. Üstelik oldukça az yer kaplayacak şekilde paketlenmiştir. Anneler bebeklerinin altını sadece yatarak değil, ayakta da değiştirebilsin diye özel bir tasarım söz konusudur. Böylece kullanım da oldukça kolay olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.