logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Fırsat Paketi Maxi Plus (4+) 52'li
  • resm Molfix Fırsat Paketi Maxi Plus (4+) 52'li

Molfix Fırsat Paketi Maxi Plus (4+) 52'liAdet Fiyatı : 215,90 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 629,70 TL
Birim Fiyat: 209,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Fırsat Paketi Maxi Plus (4+) 52'li

Molfix Fırsat Paketi Maxi Plus (4+) 52 li

Molfix bez seçenekleri bedenlere göre çeşitlilik göstermektedir. Bebeğinizin uygun yaş ve ay aralığına bakarak sipariş verilebilir. Her üründe beden ne olursa olsun öncelik bebeklerin hassas ten yapılarını koruma altına almaktadır.

Molfix Fırsat Paketi Maxi Plus (4+) 52 li ile beraber bebeklerin en masraflı ihtiyaçlarından biri olan bez sorununa çözüm getirebilirsiniz. Bebeklerin hassas cilt sağlığını korurken aynı zamanda bütçenizi de koruma altına alacağı oldukça açık! Siz de hızlı ve güvenli bir şekilde siparişinizi tamamlayarak bebeğinizin bu ihtiyacını temin edebilirsiniz.

Pişik gibi sorunların meydana gelmemesi için büyük çaba sarf edilmektedir. Özellikle uzun saatler boyunca bez ile zaman geçirmek zorunda kalınsa dahi hava alan yüzeyi sayesinde pişik sorununa kökten çare bulmuştur.

Bebek bezi seçenekleri içerisinde kimyasal barındırmaması konusunda hassas olmalısınız. Molfix bu konuda anne babaların tüm beklentilerini karşılayan bir yapıya sahiptir. Kaliteden ödün vermeden çocuğunuzun sağlığını korumak isterseniz Molfix sizin için en doğru tercih olacak!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.