logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Sağlık & Hasta Bakım Ürünleri Fiyatları

Sağlık & Hasta Bakım

44 adet ürün listelenmektedir.

Sağlık & Hasta Bakım (44) adet ürün listelenmektedir.
Sağlık & Hasta Bakım
44 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Evony Yetıskın Bezı Large Ortak 30'lu

359,90 TL

3 Adet üzeri 349,9 TL 3 Adet üzeri 349,9 TL Sepete Ekle

Sağlık & Hasta Bakım Ürünleri

Yatağa bağlı ya da bazı bağırsak hareketlerini kontrol edemeyen kişiler için hasta bakım ürünleri oldukça kolaylaştırıcı ürünlerdendir. Bu ürünler sayesinde hasta kişiler daha konforlu bir şekilde yaşayabilir. Hasta bakımı ve sağlığı ürünleri arasında en çok kullanılanlardan biri hasta bezleri olur. Yatağa bağlı olan hastalar bu bez sayesinde tuvalet ihtiyaçlarını daha rahat giderebilir ve hasta bakıcılar da daha kolay temizleyebilir. Sağlık ve hasta bakım kategorisinde yer alan ürünler ile hastaların konforunu sağlamak mümkün olur.

Gün İçinde Hijyen için Sağlık Ürünleri

Özellikle bulaşıcı hastalıkların yaygın olduğu dönemlerde, hijyen ürünleri çok büyük bir öneme sahip olur. Bu hastalıkların yayılmasını önlemek ve kendinizi güven altına almak için kullanabileceğiniz bazı malzemeler vardır. Örneğin; eldivenler bunlar arasında yer alır. Eldivenleri çeşitli alanlarda kullanarak kendinizi mikroplara karşı koruyabilirsiniz. Cerrahi maske çeşitleri de önemli koruyucu ürünlerindendir. Solunum yoluyla bulaşan hastalıklara karşı bu maskeler çok büyük koruyuculuk sunar. Hem temizliğiniz hem de hijyeniniz için özellikle hastane gibi alanlarda cerrahi maske ve eldiven kullanabilirsiniz.

Cerrahi maske çeşitleri oldukça farklı türlere ayrılır. 2 ya da 3 katlı modeller mevcuttur. Kulağa geçirilen kısmına göre de bu maskeler çeşitlenir. İpten ya da kağıttan tasarlanmış çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yumuşak pamuksu yüzeye sahip olduğu için uzun süre boyunca konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bakterilere karşı % 99’a kadar koruma sağlayabilen cerrahi maskeler sayesinde gün içinde kendinizi koruyabilirsiniz. Renk bakımından da çeşitli seçenekler sunan bu maskeler arasından ihtiyacınıza ve zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

Hastalar için Özel Olarak Üretilen Bezler

Yatağa bağlı yaşayan hastalar için hasta bezleri özel olarak üretilir. Tuvalet ihtiyaçlarını daha kolay ve temiz gidermelerini sağlayan bu bezler, oldukça kullanışlıdır. Hem hastaların kendini daha rahat hissetmesi hem de hasta bakıcıların hastaların altını kolayca temizlemesi açısından hasta bezi önemli bir yardımcıdır. Yatağa bağlı olan hastaların dışında gün içinde idrar kaçırma problemi yaşayan kişiler de bu bezleri tercih edebilir. Yaş ilerledikçe görülme ihtimali artan idrar kaçırma sorununa hasta bezleri ya da emici külotlar ile çözüm bulmak mümkündür.

Farklı boyutlarda tasarlanan hasta bezleri, emici yapıları ile tüm gün koruma sağlayabilir. Aynı zamanda gece boyu konforlu bir uyku için de idealdir. Hasta bezi çeşitleri, belden bantla bağlamalı ya da külot şeklinde giyilebilir tasarıma sahiptir. Hastanın durumuna ve konforuna uygun olarak bunlar arasından seçim yapılabilir. Nefes alabilen tekstil kumaşla üretildikleri için hem terlemeyi önlerler hem de oldukça rahattırlar. Çeşitli hasta bezi markaları, bu bezleri koku önleyici teknoloji ile üretir.

Hasta Bakım Ürünleri Fiyatları

Hasta bakımı ve sağlık kategorisinde pek çok ürün yer alır. Bu ürünler kullanım alanlarına göre çeşitlenir ve farklı fiyatlarla sunulur. Böylece farklı bütçelere uygun ürünler bulmak mümkündür. Hasta bezi fiyatları belirlenirken; markaya ve adet sayısı gibi özelliklerine bakılır. Hasta bezleri farklı derecelerde emiciliğe sahiptir. Bu da fiyatlar üzerinde etkili bir faktördür. Üretimlerinde kullanılan malzemeler de fiyatlar belirlenirken göz önünde bulundurulur. Ayrıca sızdırmaya karşı koruma, kokuyu önleme, vücuda uyumlu bel lastiği gibi özellikler de fiyatları belirlemede önemlidir.

Cerrahi maske fiyatları ise kaç katlı olduğuna, malzemesine, tasarımına göre çeşitlenir. Aynı zamanda pek çok marka tarafından cerrahi maske üretilmiştir. Bu da fiyatlar üzerinde belirleyici olan önemli bir etkendir. 3 katlı cerrahi maske, 2 katlı olanlara göre daha etkili koruma yaptığı için fiyat olarak daha yüksek olabilir. Farklı miktarlarda sunulan paketler de fiyat olarak değişiklik gösterir. Birbirinden kullanışlı ve farklı bütçelere hitap eden sağlık ve hasta bakım ürünlerine Bizim Toptan’dan ulaşabilirsiniz.