logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Okey Klasik Tk Prezervatif 10'lu

Okey Klasik Tk Prezervatif 10'lu


3 Adet üzeri 92,9 TL

Adet Fiyatı : 95,90 TL
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Okey Klasik Tk Prezervatif 10'lu

Okey Klasik ’lu

Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan prezervatif ürünleri, 18+ yaşlar için kullanılması gereken ürünler arasında yer alır. Erkekler için tasarlanmış okey klasik ’lu prezervatif, siyah kaplı ve içerisinde paketli prezervatif bulunan ürünlerdir.

Sizin ve partnerinizin korunmasını sağlayan, kişisel bakım ürünü olan Okey klasik ’lu kolay takılan, kullanım kolaylığına sahip ürünler arasında yer almaktadır. Kişisel bakım için erkeklerin kullanması gereken okey klasik, kadınların kullanımı için uygun değildir. Hazzı hissettiren özelliğiyle, Türkiye’nin prezervatif markalarından biri olan Okey ürünlerini toplu olarak, bizim toptan satış mağazalarından temin edebilirsiniz.

Sağlık alanı için kullanılan Prezervatif, başka amaçlar ve durumlar için kullanılmaması gereken ürünler arasındadır. Tek kullanımlık olan okey prezervatifleri, sizi ve partnerinizi hastalık ve benzeri durumlardan korumanın yanı sıra, hamilelik durumu için de kullanılan ürünler arasında yer alır.

Ürünü kullanmadan önce içinde bulunan 1 adet kullanım kılavuzunu okuyunuz, ardından kullanacağınız ürünü hijyenik bir şekilde takmaya özen gösteriniz. Tek kullanımlık olan ürünlerden biri olan prezervatif hijyenine önem veriniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.