logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Okey Çifte Haz Prezervatif 10'lu

Okey Çifte Haz Prezervatif 10'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Okey Çifte Haz Prezervatif 10'lu

Okey Çifte Haz 10’lu Paket

Cinsel yaşamın en önemli unsurlarından birisi olan korunma konusunda Okey uzun yıllardır birçok kişinin beğendiği ve tercih ettiği marka olmayı sürdürüyor. Gerek gebelikten korunma gerekse cinsel yollarla bulaşan hastalıklardan korunabilmek için en etkili yöntem prezervatif kullanımıdır. Ve Okey markası bunun farkındalığı ile kalite ve güvenden ödün vermeden birçok ürün çeşidine imzasını atmıştır.

Okey çifte haz, geniş baş bölümü ile erkeklerin hazzını artırırken, tırtıklı şekilde hazırlanmış yüzeyi ile de kadınların ilişkide yaşadıkları hissi arttırmaktadır. Oldukça ince yapılı dokusu ile zevkin daha fazla hissedilmesini sağlarken son derece de güvenilirdir.

Tüm dermatolojik testlerden geçmiş olan Okey prezervatif çeşitleri tüm cilt yapılarına uygun olup hiçbir tahriş ya da sağlık problemi oluşturmamaktadır.

Okey çifte haz 10’lu paket seçeneği ile daha ekonomik ve daha uzun süren hazlar mümkün.  Siz de ürüne piyasadaki en uygun fiyatlarla ulaşmak isterseniz dilediğiniz miktarda ürünü Bizim Toptan online alışveriş sitesinden sipariş oluşturabilirsiniz. Bunun için sayfamızdan ürünü sepetinize eklemeniz yeterlidir.    

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.