logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Ağız Bakımı Ürünleri Fiyatları

Ağız Bakım Ürünleri

77 adet ürün listelenmektedir.

Ağız Bakım Ürünleri (77) adet ürün listelenmektedir.
Ağız Bakım Ürünleri
77 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Ağız Bakım Ürünleri Çeşitleri

Ağız bakım ürünleri, diş bakımını gerçekleştirmenin yanı sıra ağız kokusunu da gidermede oldukça etkilidir. Bunların her biri fonksiyonu gereği farklı amaçlara hizmet eder. Ağız bakım ürünleri arasında sıklıkla kullanılan diş macunları, çürüklere karşı savaşmada etkilidir. Dişleri çürüklere ve bakterilere karşı koruyan güçlü yapısı ile ideal bir temizlik sağlar. Aynı zamanda nane aroması ile nefesinizi tazeler. Böylelikle uzun bir süre ağız kokusunun önüne geçebilirsiniz. Özel tasarlanan diş macunu çeşitleri, formülasyonu sayesinde dişte oluşan hassasiyetin giderilmesine yardımcı olur. Kalsiyum içerikli macunlar dişlerin güçlenmesini sağlar. Beyazlatıcı özellikte olanlar, parlak ve güzel gülüşler için tercih edilir. 

Beyaz Gülüşler İçin Ağız Bakım Ürünleri

Çürüklere karşı önlem almak ve temiz gülüşler istiyorsanız, ağız bakım ürünlerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bu noktada ilk tercihiniz diş macunundan yana olabilir. Bunların her biri farklı markalar altında satışa sunulur. Farklı fonksiyona sahip oldukları için ağız bakımının yanı sıra leke oluşumu, hassasiyet gibi sorunların giderilmesinde de etkilidir. Macunun yanı sıra ağız bakımının olmazsa olmazları arasında diş fırçası yer alır. Diş fırçaları, çocuklar ve yetişkinler için özel olarak üretilir. Çocuklar için üretilenler daha küçük modellere sahiptir. Yetişkinler için üretilen diş fırçası ise ağzın her alanına ulaşabilecek şekilde dizayn edilir. Bunun yanı sıra fırçalar 1+1 şekilde satışa sunulabilir. Daha ekonomik fiyata sahip olan bu ürünler bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olur. 

Çürüklere Karşı Ağız Bakım Ürünleri  

Etkili bir ağız bakımı yaparak çürüklere karşı önlem alabilirsiniz. Aynı zamanda bunlar plak ve tartar oluşumunun da önüne geçebilir. Ağız bakım ürünleri arasında pek çok ürün yer alır. Bunlardan birisi de ağız bakım suyu olarak adlandırılır. Diş eti bakımına yardımcı olan bakım suyu, bakteri plağını önlemeye yardımcıdır. Aynı zamanda bunlar nane kokusu ile ferah bir etki yaratır. Ağız kokusunu yok eden bu ürünler ile etkili bir bakım yapabilirsiniz. Ağız bakım suyu fiyatları markaya ve ürün miktarına göre değişiklik gösterir. Bunlar arasından bütçenize uygun olanı seçip satın alabilirsiniz. Ağız bakımını etkili bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, günlük olarak diş macunu ve diş fırçası kullanımını ihmal etmemelisiniz. Bu doğrultuda ihtiyacınız olan ürünlere yönelip onlarla bakımı gerçekleştirmelisiniz. 

Avantajlı Fiyat Yapısı ile Ağız Bakım Ürünleri  

Ağız bakımı için en önemli ürün iki ürün, diş fırçası ve diş macunudur. Fakat bunların yanında ekstra olarak bakım suyunu da kullanabilirsiniz. Farklı fonksiyonlara sahip olan diş macunları ile etkili bir bakım gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklarınızın da dişlerini çürüklerden korumak amacıyla özel üreten diş macunlarına yönelebilirsiniz. Meyve aromalı bu ürünler ile ağız bakımını üst seviyede gerçekleştirebilirsiniz. Diş macunu fiyatları değişkenlik gösterdiği için satın almadan önce bu durumu gözden geçirebilirsiniz. Diş macunun yanı sıra fırçalar da ağız bakımı için olmazsa olmazlar arasındadır. Bunlar arasında elektronik şekilde tasarlananlar, tüm dişlere ulaşarak bakteri ve plakları önleyebilir. Diş aralarına rahatlıkla giren bu ürünler, etkili bir temizlik sağlar. Diş fırçası fiyatları arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçip satın alabilirsiniz. Bununla beraber ağız bakım gargarası da satın alarak diş bakımınızı etkili bir şekilde sağlayabilirsiniz. Gargara, farklı aromaları ile hoş bir kokuya sahiptir. Böylelikle ağız kokusunu engelleyerek ferah bir ortam yaratır. Aynı zamanda bakterilere karşı etki göstererek ağız hijyeni sağlar.