logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Colgate Üçlü Etki Diş Macunu 100 ml

Colgate Üçlü Etki Diş Macunu 100 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Colgate Üçlü Etki Diş Macunu

Özel bir formül ile geliştirilmiş olan Colgate Üçlü Etki Diş Macunu komple ağız bakımı yapan bir ürün. Çürümelere karşı dişlerin çok daha güçlü olmasına yardımcı olan ürün düzenli kullanım sonrasında dişlerde beyazlama da sağlayabiliyor.

Colgate Üçlü Etki Diş Macunu dişlerin doğal rengine kavuşmasına yardımcı olan ürün her diş fırçalamada ferah bir ağız isteyenler için de ideal bir seçim olabilir. Çünkü ürün ağızda ferahlama yaratan bir formül eşliğinde üretiliyor.

Dişe zarar veren plak oluşumunu da engellemeye yardımcı oluyor. Ambalaj içerisinde diş macunu bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının diş macunu kategorisinden temin edebilirsiniz. Böylece ürünün kapınıza kadar kısa sürede gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.