logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Zeytin Çeşitleri ve Fiyatları

Zeytin

112 adet ürün listelenmektedir.

Zeytin (112) adet ürün listelenmektedir.
Zeytin
112 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Zeytin Çeşitleri

Kahvaltının en önemli öğün olduğu ülkemizde kahvaltılıklar da oldukça önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olarak kahvaltılık denince akla ilk gelen ürün zeytinlerdir. Tüketimi oldukça fazla olan bu ürünün onlarca çeşidi mevcuttur. Tüketicilerin damak zevkine göre seçebileceği pek çok çeşit bulunur. Tuzlu-tuzsuz, sele-kırma, siyah-yeşil gibi tercih edebileceğiniz zeytin seçenekleri arasından sizlere sunulan pek çok farklı marka bulunur. Damak zevkinize göre belirleyebileceğiniz zeytinler farklı boyut ve ambalajlarda sizlere sunulur. Satın almak istediğiniz miktarı belirledikten sonra size hitap eden ambalaj seçeneklerini değerlendirebileceğiniz pek çok alternatif mevcuttur. Sofralarınıza renk katacak zeytin çeşitleri hemen hemen her tüketiciye hitap eder genişliktedir. Kullanım tercihlerinize ve zevklerinize göre size en uygun zeytinleri kolaylıkla temin edebilir ve sofralarınıza renk katabilirsiniz.

Zeytin Çeşitleri

Söz konusu kahvaltı olduğunda her sofrada karşılaşabileceğiniz ürün zeytinlerdir. Onlarca çeşidi olan zeytinler içerisinden tercih edebileceğiniz size en uygun olanına ulaşımınız da oldukça kolaydır. Zeytinler söz konusu olduğunda temel ayırıcı faktör zeytinin siyah ya da yeşil olmasıdır. Bu iki çeşitte de tuzlu olup olmaması, salamura olup olmaması, yağlı ya da baharatlı olması, kırma ya da sele olması gibi ayırıcı faktörler bulunur. Siyah zeytin sevenler için tuzlu, az tuzlu ya da tuzsuz seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda yeşil zeytin sevenler için de bu durum geçerlidir. Üretim şeklinin yanı sıra tercih edebileceğiniz farklı miktarlarda ve farklı ambalajlarda zeytinler bulmanız mümkündür. Vakumlu paketlerde, tenekelerde, cam kavanozlarda ya da plastik kutularda zeytinler mevcuttur. Yağlı ya da tuzlu olma özelliğine göre tercih edebileceğiniz gibi baharatlı ya da biber dolgulu seçenekler de bulunur.

Yeşil Zeytin Seçenekleri

Siyah zeytinlerin yanı sıra yeşil zeytinler de tüketimi oldukça fazla olan ürünlerdir. Kahvaltıdan, akşam yemeği sofralarına kadar bütün  sunumlarınızı taçlandıracak bereketli ve bir o kadar da lezzetli bir yiyecektir.. Doğal zeytin tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir besindir. Yeşil zeytinler de siyah zeytinlerde olduğu gibi tuz, yağ ve üretim açısından çeşitli özellikte olur. Tüketiciler damak zevklerine ve ihtiyaçlarına göre satın almak istedikleri zeytinleri belirler. Yeşil zeytinler söz konusu olduğunda ekşilik de ön plana çıkar. Ekşi severler yeşil zeytinlere yönelirken, tuzlu severler daha çok siyah zeytinleri tercih edebilir. Tuzsuz zeytin talebi bulunan tüketiciler için yeşil zeytin vazgeçilmezlerdendir. Biber dolgulu zeytinler tüketicilerin sık sık tercih ettiği bir diğer üründür. Zeytinlerin biber dolgulu ve baharatlı seçenekleri bulunur. Özellikle Akdeniz salatalarında yeşil zeytinler sıklıkla kullanılır. Sofralarınıza farklı bir dokunuşta bulunmak istediğinizde halka şeklinde dilimlediğiniz yeşil zeytinlerle yemeklerinizi süsleyebilirsiniz.

Zeytin Fiyatları

Damak tadınız doğrultusunda tüketmeyi tercih ettiğiniz zeytinleri satın alırken karşınıza pek çok farklı fiyat seçeneği çıkar. Satın alacağınız zeytinlerin özelliklerine, miktarına ve ambalajına göre fiyatlar çeşitlilik gösterir. Farklı zeytin markaları sizlere farklı fiyat skalaları sunar. Tüketmek istediğiniz zeytinlerin özelliklerine göre belirlenen fiyatlar hemen hemen her bütçeye uygunluk gösterir niteliktedir. Toplu olarak satın almak istediğinizde temin edebileceğiniz miktarı fazla zeytinlerin yanı sıra ufak paketlerle temin edebileceğiniz zeytinler de bulunur. Paket miktarı arttıkça zeytin fiyatı da artacaktır. Tercih ettiğiniz zeytinin üretim süreci de ürünün fiyatını etkileyen faktörler arasında yer alır. Hemen hemen her evin sofralarında rastlayabileceğiniz zeytinler her bütçeye hitap eder niteliktedir. Zeytin besin değeri yüksek olan bir yiyecektir. Bununla doğru orantılı olarak da tek seferde tüketimi nispeten az olan bir üründür.