logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Kuru Sele Siyah Zeytin (3XS) 381-410 800 g

Marmara Birlik Kuru Sele Siyah Zeytin (3XS) 381-410 800 gAdet Fiyatı : 174,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Kuru Sele Siyah Zeytin (3XS) 381-410 800 g


Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan siyah zeytin M.Birlik (3XS) Doğal Kuru Sele Siyah Zeytin 381-410  ile sofralarıza gelmektedir. Dalından toplanarak sofralarınıza gelen zeytin sayesinde kahvaltılarınız daha keyifli bir hale gelecektir.
Kuru sele zeytin, zeytinyağı ve tuzun harmanlanması ile oluşmaktadır. Bu harman ise zeytinin daha lezzetli olmasını sağlamaktadır. M. Birlik kahvaltı masalarınızı lezzetli bir hale getirmek adına kuru sele zeytinlerini, doğal fermente yani işlem görmemiş hali ile sizler sunmaktadır. Bu sayede kendiniz dalından toplamış gibi bir doğallığa kavuşabilirsiniz.
Zeytini sadece kahvaltıda değil yaptığınız yemekleri süslemek için de kullanabilirsiniz. Özenle hazırladığınız yemek ya da mezelerin üzerine koyacağınız birkaç zeytin yemeğinize hem hoş bir hava kazandırır hem de lezzetini arttırır.
Kahvaltılarınızın daha keyifli ve daha doğal olması için M.Birlik (3XS) Doğal Kuru Sele Siyah Zeytin 381-410  tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.