logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (L) 231-260 800 g

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (L) 231-260 800 gAdet Fiyatı : 227,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (L) 231-260 800 g

Marmara Birlik (L) 231-260 Doğal Salamura Vakum

Zeytin, yüzyıllardan beri dünyanın birçok farklı bölgesinde tüketilen bir sıcak iklim meyvesidir. Genellikle salamura edilerek saklanır ve tüketilir. Marmara Birlik (L) 231-260 Doğal Salamura Vakum ambalajı ile uzun süre sofralarınızda yer alabilecek zeytin alternatiflerinden biridir.

Marmara Birlik Doğal Salamura Zeytin; zeytinin dalından tam olgunlaştığı anda toplanmış, geleneksel yöntemler kullanılarak salamura edilmiş ve ambalaj olarak tüketicinin kullanımına sunulmuş halidir. Large (büyük) boy tanelerden oluşmuştur.

Marmara Birlik Doğal Salamura Zeytin ile salatalarınızı süsleyebilir, kahvaltı öğünlerinizde tüketebilir, ya da hamur işlerinize, poğaçalarınıza ekleyebilirsiniz. Çekirdeklerini çıkararak omletlerinizde de kullanabilirsiniz. 

Ayrıca Marmara Birlik (L) Doğal Salamura Vakum zeytinlefarklı makarna sosları da yapabilirisiniz. Kremalı mantarlı makarna sosu ya da Akdeniz esintileri taşıyan bir Bruschetta Makarna Sosu yapmak istediğinizde Marmara Birlik (L) Doğal Salamura Vakum Zeytin mutfakta size eşlik edecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.