logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Az Tuzlu Siyah Zeytin Teneke (S) 291-320 800 g

Marmara Birlik Az Tuzlu Siyah Zeytin Teneke (S) 291-320 800 gAdet Fiyatı : 172,50 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 983,40 TL
Birim Fiyat: 163,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Az Tuzlu Siyah Zeytin Teneke (S) 291-320 800 g

M.Birlik S 291 320 Az Tuzlu Doğal Salamura Sulu Teneke

Marmarabirlik ülkemizde zeytin denildiği zaman akla ilk gelen firmaların başındadır. Siz de Marmarabirlik firması aracılığı ile güvenilir ve tam donanımlı bir biçimde üretilen zeytinlere en yüksek kaliteden erişim sağlayabilirsiniz. Ülkemizin zeytin üretimi konusundaki potansiyelini en iyi kullanan firmalardan olan Marmarabirlik’e kısa sürede Bizim Toptan aracılığı ile erişim sağlama fırsatını yakalayabilirsiniz.

M.Birlik (S) 291-320 Az Tuzlu Doğal Salamura Sulu Teneke şeklinde satışa sunulmuş olan ürünün daha yüksek miktarlarda satın almak isteyen kişiler için de uygun alt yapıya sahip olduğu net şekilde görülmektedir. Siz de toptan satın alım yaparak fiyatın daha makul bir seviyeye gelmesini mümkün kılabilirsiniz.

Teneke zeytin olarak satışa çıkarılmış olan bu ürünü farklı boyutlarda satın alabilirsiniz. Tanelerin kalitesine ve büyüklüğüne göre farklı kategoriler oluşturulmuştur. Bu şekilde zeytin tercihinizin daha sorunsuz olması adına kapsamlı bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Marmarabirlik firmasını piyasanın daha altında bir fiyata güvenilir şekilde satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.