logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Salamura Gold Siyah Zeytin (XL ) 201-230 800 g

Marmara Birlik Salamura Gold Siyah Zeytin (XL ) 201-230 800 g


2 Adet üzeri 276,5 TL

Adet Fiyatı : 290,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1659,00 TL
Birim Fiyat: 276,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Salamura Gold Siyah Zeytin (XL ) 201-230 800 g

M.Birlik (Xl) 201-230 Gold Doğal Az Tuzlu Salamura Teneke

M.Birlik (Xl) 201-230 Gold Doğal Az Tuzlu Salamura Teneke ile şuana kadar tattığınız tüm zeytinlerin daha ötesinde bir kaliteye erişim sağlayabilirsiniz. 1954 senesinden bu yana hizmet vermekte olan Marmara Birlik kalitesini zeytinlerin etli yapısında dahi bir kere daha gösteriyor.

Az tuzlu salamura zeytin ile beraber zeytinyağı ve baharatları bir araya getirirseniz elde edeceğiniz verimlilik ve lezzet çok daha ön plana çıkacaktır. Bu şekilde sunduğunuz zaman hem siz hem de sofranıza misafir olan bütün konuklar büyük bir memnuniyet ile karşılayacak!

Zeytinlerin her birinin en yüksek kalitede olması için özel bir seçki yapılmaktadır. Tam da bu nedenle konusunda uzman olan kişiler ile çalışılmaktadır. Sofranıza gelene kadar geçirilen tüm testler Marmarabirlik ürünlerinin verimliliğini artıran safhalar arasında bulunuyor.

Az tuzlu olması özellikle perhiz yapan kişiler için muhteşem bir seçenek olmasını mümkün kılacaktır. Artık diyet ürün tercih etmek çok daha kolay bir hal aldı!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.