logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Haşere Kovucu Fiyatları

Haşare Öldürücüleri

20 adet ürün listelenmektedir.

Haşare Öldürücüleri (20) adet ürün listelenmektedir.
Haşare Öldürücüleri
20 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Haşere Öldürücüleri Çeşitleri

Yaşadığınız ortamdaki haşereler korkulu rüyanız olabilir. Özellikle de bunlara karşı fobiniz varsa başa çıkmak bir hayli zor olabilir. Bu noktada haşere öldürücüleri devreye sokabilirsiniz. Oldukça etkili bir formüle sahip olan bu ürünler ile haşereleri kısa sürede etkisiz hale getirebilirsiniz. Sprey formdaki böcek savarlar, ev ve ofis gibi kapalı alanlarda sivrisineklere karşı önlem almanızı sağlar. Aynı zamanda bunlar hamam böceği, sinek ve kalorifer böceği gibi farklı türlerde de etkilidir.  Haşere öldürücü sprey formda olduğu için kolay ve etkili bir performans sergiler. Böylelikle kısa sürede istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Başlık kısmı her alana rahatlıkla uzanır. Bu nedenden dolayı haşereler dolap ve fırın arkalarına kaçsa bile onları yakalayıp etkisiz hale getirebilirsiniz.  

Böceklere Karşı Etkili Bir Silah; Haşere Öldürücü 

Yaşadığınız alandaki haşereler, can sıkıcı bir etkiye sahiptir. Bunları ortamdan uzaklaştırmak oldukça zordur. Fakat özel formüle sahip olan böcek öldürücü ürünler, haşereler konusunda üstün performans sergiler. Bunlar hamam böceği, kalorifer böceği, sinek gibi haşereleri ortadan kaldırır ve rahat bir nefes almanızı sağlar. Özellikle de yaz aylarında evinize giren sinek ve sivrisineklere karşı oldukça etkilidir. Haşere ölçülücülerin her biri farklı şekilde dizayn edilir. Likit şekilde tasarlanan ürünler, prize bağlı olarak çalışır. Bunlar daha çok sivrisineklerin öldürülmesinde etkilidir. Eğer bu sorunu kökten halletmek istiyorsanız, tercihinizi elektro sinek kovuculardan yana kullanabilirsiniz. Tablet şeklinde satılan formlar, büyük haşere öldürücü olarak öne çıkar. Bunlar ile ev, ofis gibi alanlarda bulunan hamam böceklerine karşı önlem alabilirsiniz. Böcek öldürücü tablet havaya ve etrafa kokusunu salgılamadığı için rahat etmenizi sağlar. Böylelikle sessiz sedasız etraftaki haşereleri yok edebilirsiniz. 

Etkili Bir Ürün Olan Haşere Öldürücü 

Etrafınızdaki böceklerden kurtulmanın yolunu arıyorsanız, haşere öldürücüleri tercih edebilirsiniz. Kimyasal formülasyona sahip olan bu ürünler, kısa sürede böcekleri etkisiz hale getirir. Böylelikle yaşadığınız alanda rahat etmenize yardımcı olur. Bu ürünler sayesinde sineklerden kurtulabilirsiniz. Özellikle de yaz aylarındaki kaşıntıların en büyük nedeni olan sinekler uygun ürünler ile kolaylıkla yok edilebilir. Bunun için sinek böcek öldürücü çeşitlerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Sprey veya losyon formdaki ürünler ile başınıza dert olan sivrisinekleri ortadan kaldırabilirsiniz. Kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler, uzun süre etkili olur. Böylelikle rahat bir nefes almanızı sağlar. Dilerseniz daha büyük haşerelere karşı böcek yemlerini de tercih edebilirsiniz. Bunlar kokusuz olduğu için sizi rahatsız etmez. Dilerseniz elektro ısıtıcı formundaki ürünleri de satın alabilirsiniz. Oldukça etkili bu ürün sayesinde kapı ve pencereleri açmaktan korkmazsınız. Evinizde rahat etmek istiyorsanız, haşere öldürücülere yönelebilirsiniz. Böylelikle bu sorunun üstesinden kısa sürede gelebilirsiniz.

Yaşadığınız Alanı Güven Altına Alan Haşere Öldürücü 

Böcekler ev ve ofis gibi alanlarda oldukça rahatsız edici olabilir. Özellikle de sivrisinekler gece ve gündüz sizi rahat bırakmaz. Bu dertten kurtulmak istiyorsanız, böcek öldürücü sprey size yardımcı olur. Sprey formdaki bu ürün kolay ve pratik bir şekilde kullanılır. Ürünün üzerinde yer alan kapağı açarak haşere üzerine sıkmanız yeterlidir. Böylelikle kısa sürede onları etkisiz hale getirebilirsiniz. Diğer yandan prize takılan ürünleri de kullanabilirsiniz. Bunlar uzun vadede sivrisinekleri yok eder. Kimyasal ve doğal böcek öldürücü çeşitleri ile haşerelere dur diyebilirsiniz. Sizi rahatsız etmeyecek ürün arıyorsanız, tablet formlara da yönelebilirsiniz. Bunlar çevreye koku salmayacağı için ilaçtan etkilenmenizin önüne geçer. Avantajlı fiyatlardan yararlanarak ihtiyacınıza uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.