logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Raid Sinek Savar 300 ml

Raid Sinek Savar 300 mlAdet Fiyatı : 84,95 TL
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Raid Sinek Savar 300 ml

Raid Sinek Savar 300 Ml

      

Evlerin ya da işyerlerinin konumundan kaynaklı olarak sivrisinek sorunları baş gösterebilir. Özellikle de üretim yapan firmalara ya da porsuklara yakın olan evlerde bu sorun yaşanır. İlkbahar ve yaz aylarında tavan yapan sivrisinek sorununa yönelik çözüm önerileri mevcut durumda. Mesela sinek savarlar bulunuyor.

 

Sinek savar denilince akla gelen markalar arasında Raid mevcut. Çünkü uzun süredir bu alanda çalışma gösterdiği ve üretime yer verdiği açık durumda. Sonuç olarak Bizim Toptan’a giriş yapanlar Raid Sinek Savar 300 Ml olan ürünü değerlendirmeye başlayabilir.

 

Adı üstünde sineklere karşı kullanılan ürünlerdendir. Su bazlı olacak şekilde üretilen ürün, yüksek öldürme etkisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kalıcı çözüm arayanlara önerildiği de açık durumda. Yani uzun vadede sinek sorununun önüne geçmeniz mümkün olacaktır.

 

Raid Sinek Savar kullanım talimatları ile beraber satın almak isteyenlere gönderilir. 2 in 1 olarak sunulan ürün, başta öldürme etkisi arkasından da kalıcı çözümü ile dikkat çekmekte. Çözüm bulmak isteyenler sıkmadan önce çalkalamalıdır. Ancak bu şekilde sprey formatlı olan üründen fayda görebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.