logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Raid Böceksavar Max 300 ml

Raid Böceksavar Max 300 mlAdet Fiyatı : 134,95 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 1595,40 TL
Birim Fiyat: 132,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Raid Böceksavar Max 300 ml

Raid Böceksavar Max 300 Ml

Gıda dışı haşere öldürücüler kategorisinde yer alan böceksavarlar ev hijyeni için önemli olan malzemeler arasındadır. Evlerde bazı dönemlerde ortaya çıkan küçük haşerelerin yok edilmesi ve yaz aylarında evlere giren sinekler için Raid Böceksavar Max 300 Ml kullanabilirsiniz.

Hamam böceği, kalorifer böceği, sinekler ve diğer böcekler için Raid böceksavar kullanılabilir. Sprey özelliği bulunan kutusu ile ulaşılamayan kuytu bölümlere bile böcek savar sıkarak evinizin böceklerden arınmasını sağlayabilirsiniz.

Dolap ve fırın arkalarına, yüksek yerlere rahatlıkla ulaşım sağlamak üzere sprey başlığı tasarlanmıştır. Sprey başlığı ile en zor bölümlere bile ulaşarak ortaya çıkan haşerelerden evinizi temizleyebilirsiniz. Böceksavarı mutfağınızda kullanacaksanız yiyecekleri ortadan kaldırmalısınız. Açıkta kap bırakmadan ürünü kullanabilirsiniz. Böceksavar ile temas eden böcekler kısa sürede ölecektir. İşlemin ardından sprey sıktığınız alanları temizlemeniz gerekiyor.

Raid böceksavar kokusuz bir üründür. Kokusuz özelliği sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır. 300 ml’lik spreyli olarak satışta bulunan böceksavarı Bizim toptan mağazalarında satın alabileceğiniz gibi online mağaza ile sipariş de verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.