logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Raid Elektro Likit Sinek Kovucu Adet

Raid Elektro Likit Sinek Kovucu AdetAdet Fiyatı : 229,96 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Raid Elektro Likit Sinek Kovucu Adet

Raid Elektro Likit Sinek Kovucu

      

Sivrisineklerden şikayetçi olanlar spreyleri ya da likit ürünleri temin edebilir. Yani bu duruma bağlı olarak pek çok çözüm önerisi mevcut. Ancak doğru markaların üretmiş olduğu ürünler tercih edilmelidir. Mesela Raid, uzun süredir bu alanda çalışma göstermekte ve talep görmektedir.

 

Geceleri sivrisineklerden korunmak isteyenler likitleri tercih edilebilir. Bunun için Raid elektro likit sinek kovucu mevcut durumda. Adı üstünde sinek sorununu kökten çözmek isteyenlerin tercihi bu yönde oluyor. Üstelik tam olarak 45 gece boyunca kullanıma uygun halde.

 

Uzun vadede sinek sorunu yaşamamak için Raid elektro likit sinek kovucu temin edilmelidir. Sivrisineksiz geceler için sıklıkla tercih edilmekte. Ürün adı üstünde elektro likit formatında. Yani odalarınızda bulunan prizlere takmanız halinde çalışma gösterir.

 

Likitler sadece prizlere bağlı oldukları zaman iş görür. Bundan dolayı boş bir priz bulmanız ve temin etmeniz gerekir. Önceden de belirttiğimiz üzere 45 gece boyunca sivrisineklere karşı mücadele eder. Uzun vadede sinek sorununu çözmek isteyenler satın alarak kullanmaya başlamalıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.