logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Raid Elektro Likit Yedek Adet

Raid Elektro Likit Yedek AdetAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Raid Elektro Likit Yedek Adet

Sivrisineksiz, rahat ve deliksiz bir uykuya hasret mi kaldınız? Raid Elektro Likit Yedek tam olarak aradığınız çözümdür.
Sivrisineklere geçit vermeyen ve 45 geceye kadar etkili olduğu kanıtlanan Raid, artık yedek şişeleri ile işinizi daha da kolaylaştıracak. Sivrisinekleri kesin biçimde uzaklaştırırken, sizi ve sevdiklerinizi ise korumayı görev edinmiş olan Raid Elektro Likit, artık yedek şişeleriyle tasarruf yapmaya da yardımcı olacak.
Tüm Raid Elektro Likit cihazları ile uyumlu olan ve kolayca takılıp çıkarılabilen Raid Elektro Likit Yedek ile sizin de içiniz rahat etsin. Raid Elektro Likit Yedek sayesinde sivrisinekli geceler ve bölünen uykular tarihe karışacak. Raid Elektro Likit Yedek, şık şişesiyle oda ve mekanlarınıza da uyum sağlar.
Güçlü ama güvenli bir formüle sahiptir. Raid güvencesiyle üretilen Raid Elektro Likit Yedek’i aklınız kalmadan, kalitesinden emin olarak kullanabilirsiniz. Sivrisinekleri hayatınızdan çıkarmak istiyorsanız, siz de Raid kullanmaya başlayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.