logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Off Pump Spray Sinekkovar Losyon 100 ml

Off Pump Spray Sinekkovar Losyon 100 mlAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Off Pump Spray Sinekkovar Losyon 100 ml

Off Pump Sprey Sinekkovar Losyon 100 Ml

Sivrisinekler ile başı dertten olanlar ünlü markaların sinek kovar ürünlerini kullanabilir. Çünkü bu ürünler sayesinde sorununu çözüme kavuşması mümkün olacaktır. Gerek gündüzleri gerekse geceleri sineklerden korunmak isteyenler mutlaka çözüme kavuşturan ürünleri göz önünde bulundurmalıdır.

Bu ürünler arasında Off Pump Sprey sinekkovar losyon 100 Ml mevcut durumda. Adı üstünde losyon formatından dolayı vücudunuzu koruma altına alır. Üstelik sadece sivri değil karasineklere karşı da üretilen losyonlar arasında. Off markası bu alanda adından söz ettirdiği için losyonlarını bir hayli geliştirmiştir.

Off Pump Sprey sinekkovar losyon sayesinde sineklerin size yaklaşması mümkün değil. Tam olarak 6 saate kadar etkisi bulunuyor. Uzun vadede sineklerden korunmak isteyenler tercih edebilir. 100 ml olarak satışa hazır olması da dikkat çekiyor. Çünkü bu şekilde uzun süre kullanmanız ve sineklerden korunmanız mümkün olacaktır.

Bizim Toptan içerisinde tüm sinek kovar ürünleri mevcut. Yani sprey, likit ya da losyon olarak sergilenen ürünlere göz atılabilir. Losyon olan bu ürünün, cilde herhangi bir zararı olmayacaktır. Aksine sinek ısırıklarından dolayı pembeleşen cildin önüne geçtiği açık durumda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.