logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beypazarı Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Beypazarı Sade Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 27,90 TL
Birim Fiyat: 4,65 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 109,20 TL
Birim Fiyat: 4,55 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beypazarı Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Beypazarı Doğal Maden Suyu 200 cc

İnsan vücudunun her gün minerallere ve vitaminlere ihtiyacı var. Özellikle mineral ihtiyacını karşılamak için en kolay yollardan biri Beypazarı Doğal Maden Suyu içmek olabilir. Mineral yönünden son derece zengin olan maden suyu mideyi rahatlatma özelliğine de sahip.

Beypazarı Doğal Maden Suyu kalsiyum, magnezyum, fosfat, potasyum ve sodyum içeriyor. Sağlığı korumak ve hastalıklara karşı vücudun direncini arttırmak için bu minerallerin büyük bölümüne ihtiyaç duyulur. Her gün bir adet doğal maden suyu içerek bu ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.

Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının soda kategorisi içerisine bulabilirsiniz. Ambalaj içerisinde 200 cc maden suyu bulunuyor. Koli içinde her biri 200 cc olan 24 adet ürün bulunuyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını internet mağazasından karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.