logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Cocostar Çikolata 25 g 24'lü

Ülker Cocostar Çikolata 25 g 24'lü


Paket Fiyatı (24 Adet) : 48,00 TL
Birim Fiyat: 2,00 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 288,00 TL
Birim Fiyat: 2,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Cocostar Çikolata 25 g 24'lü

Ülker Cocostar Çikolata

Hindistan cevizinin tadından hoşlananlar bu egzotik tadı çikolata ile buluşturan Ülker Cocostar Çikolata adlı ürünü de mutlaka denemeli. İlk ısırıktan itibaren yoğun şekilde Hindistan cevizi tadını ve kokusunu hissedebiliyorsunuz.

Ülker Cocostar Çikolata % 27 Hindistan cevizi ve % 23 sütlü çikolata kullanılarak üretiliyor. Açlığınızı yatıştırmak, tatlı ihtiyacınızı karşılamak ya da kendinizi şımartmak için tüketebileceğiniz bu ürün çantada da rahatlıkla taşınabilir. Ambalaj içerisindeçikolata bulunuyor.

ürünü temin edebilirsiniz. Bunun için ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinden temin edebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede kapınıza kadar ulaşması mümkün olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.