logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kızılay Sade Maden Suyu 6x200 ml
  • resm Kızılay Sade Maden Suyu 6x200 ml

Kızılay Sade Maden Suyu 6x200 mlAdet Fiyatı : 27,50 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 110,00 TL
Birim Fiyat: 27,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kızılay Sade Maden Suyu 6x200 ml

Kızılay Doğal Maden Suyu 6x200 ML

Aşırı yemek sonrasında bir şişe Kızılay Doğal Maden suyu midenizin rahat etmesini sağlayacaktır. Yemek öncesinde ve yemek sonrasında tüketebilirsiniz. Çok yağlı yiyeceklerden sonra midede oluşan yanmaları gidermede, Kızılay maden suyu ile midenizdeki yanmalar geçecektir. Ayrıca Kızılay doğal maden suyu düzenli olarak tüketildiğinde cilde olan faydasını belirgin olarak görebilirsiniz.

Kızılay maden suyunu serin bir yerde muhafaza edin. Buzlukta ya da çok sıcak ortamlarda bulundurmayın. Kızılay maden suyu açıldıktan kısa bir süre sonra tüketilmelidir. Günde bir şişe Kızılay doğal maden suyunu güvenle tüketebilirsiniz.

Soda kategorisinde 6 adet 200 miligramlık şişeler halinde satışa sunulan Kızılay sodayı, Bizim Toptan internet mağazasından sipariş edebilir ve adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.