logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Freşa C Plus Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Freşa C Plus Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa C Plus Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 41,40 TL
Birim Fiyat: 6,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 159,60 TL
Birim Fiyat: 6,65 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Freşa C Plus Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa C Plus Limon Aromalı 200 Ml (6 Adet)

İçerisinde C vitamini ilavesi bulunan ve bu sayede günlük C vitamini ihtiyacınızın % 100’ünü karşılamanızı sağlayan Freşa C Plus Limon Aromalı serinleten bir içecek. Ferah limon aroması sayesinde ilk yudumdan itibaren kendinizi çok daha ferah hissedebiliyorsunuz.

Freşa C Plus Limon Aromalı doğal maden suyunun içerdiği magnezyum, potasyum ve sodyum gibi tüm mineralleri içeriyor. Böylece, düzenli olarak tüketildiğinde günlük mineral ihtiyacınızın da bir bölümünü karşılamanıza yardımcı oluyor.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 24 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının soda kategorisinden temin edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürünler kısa sürede adresinize ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.