logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Avşar Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Avşar Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Avşar Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Avşar Soda Mandalina Aromalı 200 Ml (6 Adet)

  Özellikle yemek sonrası hazmı kolaylaştırmak için tercih edilen maden suyu geleneksel lezzetinin dışına taşındı. Maden suyunun zengin mineraline ek olarak meyvelerin aroması da eklenerek benzersiz bir keyif tüketiciye sunuldu.

  Hemen her meyvenin yüzde yüz aroması ile farklı bir tat olarak üretilen meyveli maden suyu markaları arasında yer alan Avşar Soda’nın kısa zamanda hem raflarda hem de sofralarda yerini alan ürünü Avşar Soda Mandalina Aromalı 200 Ml (6 Adet) şeklinde tüketime sunuldu.

  Günlük mineral ihtiyacının karşılanması konusunda en büyük yardımcı gıda olan maden suyu hem sağlık için soda tüketmeyi isteyenlerin hem de meyve suyu sevenlerin damak tadını bir araya toplayan mükemmel lezzet olarak beğenildi.

  Yalnız yemek sonrasında değil istediğiniz her an serinlemek istediğinizde, kahvenizle ya da atıştırmalıklarınıza eşlik etmesini istediğinizde mandalina aromalı sodayı güven içinde tüketebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.