logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beypazarı Limon Aromalı 200 ml 6'lı

Beypazarı Limon Aromalı 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beypazarı Limon Aromalı 200 ml 6'lı

Beypazarı Limon Aromalı Gazlı İçecek 200 Ml

Zengin mineral içeriği ve ferahlatma özelliği ile yılın her mevsiminde tüketilebilen Beypazarı Limon Aromalı Gazlı İçecek 60 mg gibi gayet bol miktarda C vitamini de içeriyor. 1,87 mg fosfat, 265,2 mg sodyum, 63,01 mg potasyum ve 235,5 mg kalsiyum gibi pek çok mineral ve vitamine sahip.

Beypazarı Limon Aromalı Gazlı İçecek antioksidan özelliğine de sahip. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızın büyük bölümünü karşılayarak sağlığınızı korumanıza da yardımcı oluyor. Mideyi rahatlatan içecek yemek sonrasında tüketilebilir. İçecek demir, magnezyum, sülfat, florür ve bikarbonat da içeriyor.

Bizim Toptan internet mağazasının meyveli soda kategorisinden temin edebileceğiniz bu ürün 6 adetlik paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Her şişede 200 ml içecek mevcut. İnternet mağazasından tüm içecek çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.