logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beypazarı Elma Aromalı 200 ml 6'lı

Beypazarı Elma Aromalı 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 36,00 TL
Birim Fiyat: 6,00 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 140,40 TL
Birim Fiyat: 5,85 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beypazarı Elma Aromalı 200 ml 6'lı

Beypazarı Elma Aromalı Gazlı İçecek 200 Ml (6 Adet)

Doğal mineraller içeren Beypazarı elma aromalı gazlı içecek 200 ml ( 6 adet ) şeklinde satışa sunulur. Yer kabuğunun en derininden çıkarılan ve jeolojik özellikler taşıyan bu ürün elma aroması ile tatlandırıldı. Damağınızda ferah ve eşsiz bir lezzet bırakır. 

Canlandırıcı etkiye sahip olduğundan dolayı kavurucu yaz sıcaklarının vazgeçilmezleri arasında! Üstelik yemeklerin ardından oluşan şişkinliğin giderilmesinde de oldukça etkili. Zengin mineralli yapısı ile vücudun sağlıklı olmasını da destekler nitelikte.

Dilerseniz akşam yemeklerinin yanında da rahatlıkla tüketebilirsiniz. Bilhassa et yemeklerinin yanına harika yakışan bir içecek. Gün içerisinde sıvı kaybınızı desteklemek istiyorsanız elmalı gazlı içeceği denemenizde yarar var. 

Sağlıklı soğuk bir içecek isteyenler tarafından da tercih ediliyor. Toklu hissi yaratan gazlı içecek açlığınızı bastırmada da son derece etkili. Keyifli içim, eşsiz lezzet, ferahlatıcı etki!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.