logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kızılay Limon Aromalı Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kızılay Limon Aromalı Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 37,50 TL
Birim Fiyat: 6,25 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 142,80 TL
Birim Fiyat: 5,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kızılay Limon Aromalı Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kızılay Limon Aromalı Maden Suyu 200 Ml (6adet)

Afyonkarahisar kaynağından gelen buz gibi maden suyu ile ferahlayın. Kızılay maden suyu şimdi limonlu formuyla çok daha lezzetli. Şimdi Kızılay Limon Aromalı Maden Suyu 200 ML (6 Adet) cam şişelerde sizlerle buluşuyor.

Kızılay maden suyu günün her anında güvenle yanınızda. En zengin minareleri içeren Kızılay maden suyu ile sağlık için. Kolay içilebilen yapısı sayesinde rahatlık sağlar. İster yaz, ister kış her zaman sağlık ve güvenle tüketin.

En sağlıklı maden suyunun tadını, en sevilen meyvelerin tüm vitamininin depolandığı meyveli maden sunu oluşturduk ve mis gibi Kızılay Meyveli Maden Suyunu yarattık.  Limonlu, ekstra C Vitaminli Limon, Elma, Karpuz-Çilek ve Vişne aroması ile lezzeti baştan yarattık.

Kızılay Limonlu Maden Suyunu üretirken maden suyunun en saf halini sizlere getirdik. Meyveli sodaları en doğal ve doğala özdeş aromalarla zenginleştirerek en lezzetli haline dönüştürdük.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.