logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

İçecek Çeşitleri

İçecek

317 adet ürün listelenmektedir.

İçecek
317 adet ürün listelenmektedir.
İçecek
317 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Gün içerisinde tükettiğiniz içecek çeşitlerini en seçkin markalar arasından karşılayabilir, kategorimiz içerisinden keyifle seçim yapabilirsiniz. Herkes için vazgeçilmezler arasında yer alan çay ve kahve çeşitleri içecekler kategorimiz içerisinde yer alıyor. Aroması ve eşsiz lezzeti ile Lipton, Şölen, Obaçay, Doğadan, Besler, Karali, Çaykur ve Oba markalarının çaylarını inceleyebilirsiniz. Gününüze keyif katacak olan kahve çeşitleri ise Kurukahveci Mehmet Efendi, Nescafe, Ülker, Cafe Crown, Ülker, Bizzcafe markalarının ürünlerinden oluşuyor.

Gazlı içecek ve gazsız içecekler ile birlikte süt ve soda çeşitlerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yetişkinlerin yanı sıra çocukların da severek tükettiği ürünler kategorimiz içerisinde yer alıyor. Süt kategorimizde uzun ömürlü süt ve aromalı sütler mevcut. Hamur işi yapımında da kullanabileceğiniz sütler İçim, Besler, Sütaş ve Nestle markalarının ürünlerinden oluşuyor.

Coca Cola, Pepsi, Red Bull, Glory, Fanta, Yedigün, Sprite, Çamlıca ve Uludağ markalarının gazlı içecek çeşitlerikategorimizde yer alıyor. Meyve suyu kategorisinde Nesquik, Lipton Ice Tea, Kilikya, Dimes, Tamek, Besler, Cappy, Capri-Sun, Meyöz, Meysu, Uludağ markalarının sevilen lezzetleri mevcut. Kategorimizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.