logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 1,5 L 6'lı

Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 1,5 L 6'lıKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 1,5 L 6'lı

Assu Doğal Mineralli Su 1,5 Litre (6 Adet) 

Doğal kaynak suları bizler ve vücutlarımızdaki besin değerleri mineraller için oldukça önemlidir. Düzgün beslenilmediğinde ciltten kilo alımına kadar birçok problemle karşılaşırız.

Beslenmeye oldukça özen göstermeli ve dikkat etmeliyiz. Aynı zamanda fazla su tüketimi sağlanamıyorsa da doğal mineralli sular bizler için oldukça iyi olacak ve de yarar sağlayacaktır. Bu sebeple hem vücut sağlığımız hem de cilt ışıltımız açısından mutlaka her gün doğal mineralli sular tüketmeli ve de vücudumuza iyi bakmalıyız.

Assu Doğal Mineralli Su 1,5 Litre (6 Adet) ise oldukça yararlı olmakla beraber aynı zamanda 6 adetlik satışı ile de oldukça ekonomik bir fiyata gelmektedir. Toplu olarak alabilir ve gönül rahatlığı ile de tüketebilirsiniz. İçerisindeki kaynaklar sayesinde son derece yararlı ve vücuda iyi gelen içecekler arasındadır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.