logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Saka Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 6'lı

Saka Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 6'lıKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Saka Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 6'lı

Saka Doğal Kaynak Suyu 1,5lt Koli (6 Adet)

Doğal kaynak suyu denildiğinde, suda aradığınız damağınızda tadını bırakan o lezzeti, Saka Doğal Kaynak Suyu ile bulacaksınız. Zengin minarelleri ile gün içerisindeki vücudunuzun sıvı ihtiyacını kaliteli bir şekilde karşılayacaksınız.

Günlük su ihtiyacınızı Saka Doğal Kaynak Suyu ile karşılamak, vücudunuza yapabileceğiniz ekstra bir iyilik olacak. Her gün 1,5 litre su tüketiminizi Saka Doğal Kaynak Suyu 1,5lt ile karşılayın.

Sudan günlük olarak almanız gereken tüm minarelleri bulabileceğiniz Saka Doğal Kaynak Suyu, gittiğiniz her yerde çantanızda sizinle gelebilir. Spor salonlarında spor çantalarınızın içinde, Saka Doğal Kaynak Suyu ile yaşadığınız sıvı kaybını geri getirebilirsiniz.

Saka Doğal Kaynak Suyu ile doğallığın ve tazeliğin tadı size uzak değil. Saka Doğal Kaynak Suyu’nu yanınızda taşımanız demek, doğallığa bir adım daha yakın olmanız demek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.