logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Saka Doğal Kaynak Suyu 500 ml 24'lü

Saka Doğal Kaynak Suyu 500 ml 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 72,00 TL
Birim Fiyat: 3,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Saka Doğal Kaynak Suyu 500 ml 24'lü

Saka Doğal Kaynak Suyu 500 ML Koli (24 Adet)

Saka doğal kaynak suyu sayesinde vücudunuzun en temel ihtiyacı olan bu mucizevi içeceğe en kaliteli biçimde erişim sağlayabilirsiniz. Saka su sayesinde mineralleri ve sertliği tam manası ile global standartlara göre ayarlanmış bu şifalı içeceğin tadını çıkarabilirsiniz.

Doğal kaynak suyu kullanımı ve şişeleme işlemleri sırasında suyun kalitesinden ya da besleyiciliğinden asla bir kayıp meydana gelmemesi mümkün kılınıyor. Siz de en kısa süre içerisinde su satın alımı sırasında tercihinizi Saka’dan yana kullanarak sağlığınızı koruma altına alabilirisiniz.

Ürün satışa çıkarılmadan hemen önce gerekli olan tüm denetimler anlık olarak devam ediyor. Bu alanda ne içerik ne de paketleme dahilinde tek bir sorun dahi yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Kısa sürede lezzetli bir seçim yapmak isterseniz Saka Su en doğru kaynaklardan biri olacaktır.

Suyun sertliğinden mineral değerlerine kadar her bir noktanın incelendiği ve tam manası ile global ve ulusal niteliklere uyum içerisinde olduğu fark ediliyor. En kısa sürede mineral bakımından zengin bu kaynak suyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.