logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Saka Doğal Kaynak Suyu 5 L

Saka Doğal Kaynak Suyu 5 LAdet Fiyatı : 19,90 TL
Koli Fiyatı (2 Adet) : 39,80 TL
Birim Fiyat: 19,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Saka Doğal Kaynak Suyu 5 L

Saka Doğal Kaynak Suyu 5lt

Su, insan hayatının en temel ihtiyaçlarından birisi ve hayatımızın olmazsa olmazı. Günde en az 1,5 litre su tüketimi, vücudumuzun yaşamsal faaliyetlerini tamamlayabilmesinde önemli bir rol oynuyor. Tükettiğiniz su Saka Doğal Kaynak Suyu olunca, bedeninize siz de yardımda bulunmuş oluyorsunuz.

Günlük su ihtiyacınızı elbet bir şekilde karşılarsınız. Fakat zengin minarelli bir su ihtiyacını her şekilde karşılayamazsınız. Bu anlamda vücudunuzun sizden beklediklerini, Saka Doğal Kaynak Suyu ile ona verebilirsiniz.

El değmeden hazırlana Saka Doğal Kaynak Suyu, sağlıklı bir şekilde su tüketiminizde en iyi tercihlerinizden birisi oluyor. Saka Doğal Kaynak Suyu 5lt seçeneği ile, günlük su tüketiminizin takibini de sağlama imkanınız oluyor.

Doğallıktan ve tazelikten yana tükettiği suyun kalitesine önem verenlerin ilk tercihi; Saka Doğal Kaynak Suyu.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.